PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4116}
5,0 2 379
ocen
5,0 10 1 2379
Beowulf pogromca ciemności
powrót do forum filmu Beowulf - pogromca ciemności

Co to było? jakaś krzyżówka Wiedzmina z Xenią chyba? a i jeszcze szalejący po zamku Predator(koleś który adoptuje się do otoczenia) ale się nadziałem na minę i nogę mi urwało,hehe tego Beowulfa pomyliłem z tym najnowszym....
Ocena 1/10 ,jeden pkt.dla Xeni,miała niezłe cycki!

Ps.omijajcie ten film szerokim łukiem chyba że chcecie obejrzeć te cycki.

ocenił(a) film na 3
aronn

Xenia to w "Arabeli" była, a Tobie, jak mniemam, chodziło o Xenę... :)

manissimus

Jak najbardziej o Xenę do tego z dużymi cyckami.......

aronn

Tak to jest jak się ściąga torrenty...

Albertino

Haha dobre to było Dexterek,nie znajomy podrzucił mi akurat,ale z tego co wiem to ten nowy Beowulf też nie lepszy.

aronn

Tego nowego to akurat oglądałem i jest beznadziejny, to fakt :) Ale z tego co czytam z Twej wypowiedzi, to nie aż tak :)

ocenił(a) film na 1
aronn

Podzielam kolegi zdanie. Film na 1 a cycki bardzo fajne.

ocenił(a) film na 2
aronn

Zdecydowanie NIEPOROZUMIENIE bez 2 zdań. Totalny brak kompetencji od strony reżysera i scenografa. Fabuła tego filmu to beznadzieja i jeszcze raz beznadzieja. Jednym powodem dla którego polecam zobaczyć ten film to te piersi :P

Co prawda nie oglądałem nowszej wersji (2007) ale ojciec oglądał i nie był zachwycony.

Kot_Kot

Biust rzeczywiście przyciągał uwagę:) Dziwię się, że Lambert zgodził się wystąpić w czymś tak nieoryginalnym i tandetnym.

aronn

Te "aktorki" to wyglądały jakby w innym gatunku filmów występowały :P Ale nie powiem Rhona Mitra fajna :D

ocenił(a) film na 6
aronn

Pomieszanie z poplataniem ale klimat ma przez to wyjatkowy moim skromnym
zdaniem.

aronn

1999 :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones