PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=791088}

Berek

Tag
6,4 50 640
ocen
6,4 10 1 50640
4,9 17
ocen krytyków
Berek
powrót do forum filmu Berek

Po zwiastunach niczego za bardzo się nie spodziewałem, ale jak wypadł film?

Grupka przyjaciół z dawnej szkoły organizuje grę w berka rozgrywaną na terenie całego kraju.

W filmie występują Ed Helms (,,Kac Vegas", ,,W nowym zwierciadle: Wakacje"), Jake Johnson (,,Udając gliniarzy", ,,Jurassic World"), Hannibal Buress (,,Sąsiedzi", ,,Baywatch. Słoneczny patrol"), Jeremy Renner (,,Avengers", ,,Nowy Początek" I Jon Hamm (,,Baby Driver", Mad Men"). I bardzo zaskoczyłem się rolą Jake'a Johnsona, ponieważ zagrał on bardzo, ale to bardzo dobrze. Też dobrze wcielił się w swoją rolę Jeremy Renner, jak I Ed Helms. Również Jon Hamm wypadł całkiem nieźle. Jednakże najbardziej zaskoczyła mnie Isla Fisher, która fantastycznie odtworzyła swoją postać. Zagrała rewelacyjnie - wariatkę, żonę głównego bohatera.

Co do scenariusza. Był bardzo dobrze napisany, zawierał śmieszne gagi, które faktycznie rozśmieszały widza. Chyba na seansie, którym byłem cała sala się śmiała. I chociaż pojawiały się czasami sprośne żarty, to jak zostały napisane przez twórców I jak zostały odegrane przez aktorów - szacun. Też sama fabuła, wpływała pozytywnie na film, ponieważ miała w sobie jakiś morał. Morał o tym, że zwyczajna gra odgrywana przez 30 lat przez najlepszych przyjaciół, łączyła ich ze sobą po tylu latach szkoły. I naprawdę znajdźcie ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi wspólne hobby, oczywiście nie musi być to berek, ale coś co zawsze będzie was łączyło aż do śmierci.

Jednakże w filmie nie ma dużych błędów. Zdjęcia są całkiem okej, muzyka dobrze dopasowana do scen, montaż całkiem nieźle zrobiony. Jednak w tej produkcji zabrakło mi czegoś. Jakiegoś impulsu, który by jeszcze bardziej dodał tej efektywności całej akcji utworu. Reżyser całego tego przedsięwzięcia, Jeff Tomsic - fantastycznie ukazał prawdziwą teraźniejszość. To jak zostali pokazani bohaterowie, tą całą grę - wspaniale się to oglądało. Widać w tym było, że ci twórcy faktycznie chcieli zrobić film I z pasją do niego podeszli.

Kończąc, film ,,Berek" to bardzo dobra amerykańska komedia (co w tych czasach to rzadkość), dlatego daje temu filmowi 8 / 10 gwiazdek. Śmiało idźcie na ten film z najlepszymi przyjaciółmi, bo warto. To by było na tyle i do zobaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones