PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=629204}

Bez tchu

Breathless
5,8 2 175
ocen
5,8 10 1 2175
Bez tchu
powrót do forum filmu Bez tchu

Girl Gone Wild

ocenił(a) film na 8

Jestem zachwycony filmem Breathless . Mieszanka czarnej komedii i makabry , której nie powstydziłby się sam Quentin Tarantino . Koncertowy popis Giny Gershon , ktora w roli perfekcyjnej pani domu wspina się na wyżyny . Prawdziwy koktajl mołotowa , przyrządzony z najlepszych składników . Jest to jeden z najlepszych filmów jaki było dane mi oglądać w 2012 . Gotowe na Wszystko w wersji HARD . Bo przecież każda kobieta musi wiedzieć jak szybko i sprawnie pozbywać się brudów . 10/10

ocenił(a) film na 7
Alexanderrr

Film całkiem fajny, nie sposób nie zgodzić się z tym co napisałeś, że to połączenie czarnej komedii i makabry, w dodatku całkiem sprawne.
Do tego na plus obsada. Trochę sama końcówka przewidywalna od momentu gdy gliniarze weszli do środka i szeryf zaczął swoją gadkę,ale film w sumie ok. Polecam.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
agent_Utah

Film byl nakrecony w podobnym stylu jak GRINDHOUSE Tarantino ,dlatego tez przypadl mi do gustu . Pozdrawiam .

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr

doaczam sie do zachwytow! ja dalam mocne 9. aktorstwo pierwsza klasa. ogladalo sie mega przyjemnie, szczegolnie jak ktos lubi Gotowe na wszystko i makabry Tarantina :) nie spodziewalam sie takiego rewelacyjnego filmu. szkoda ze tak malo jest takich filmow

użytkownik usunięty
Alexanderrr

Dołączam się do grona wielbicieli gatunku. Muza też fajna; kameralny z dobrym scenariuszem i świetną grą aktorów. Czarna komedia w bardzo dobrym stylu!

ocenił(a) film na 8
Alexanderrr

A ja oglądałem w sześć lat później - 8/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones