PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=493857}

Bikiniarze

Stilyagi
7,3 4 095
ocen
7,3 10 1 4095
Bikiniarze
powrót do forum filmu Bikiniarze

Pozytywne wibracje

ocenił(a) film na 9

Absolutnie rewelacyjny film - jestem pod wielkim wrażeniem, Rosja raczej nie słynie z musicali, a tu proszę - сюрприз такой. Świetna muzyka - nogi same rwa się do tańca, teksty też zapadają w pamięć, młodzi aktorzy sprawili się z rolami. Portet epoki z przymrużeniem oka :) Рекомендую всем!!!!!!!!

ocenił(a) film na 9
menshiko_v

Zgadzam się w 100%.Oprócz tego, że noga mi sama podskakiwała w rytm, to jeszcze od poczatku do konca filmu miałam usmiech na twarzy, a z kina wychodziłam w bardzo pogodnym nastroju.Jestem zaskoczona tym, że Rosjanie potrafią z siebie i tamtej epoki (lat 50-tych)się śmiać oraz spoglądać na siebie z dystansem.Szkoda, że ten film nie trafia póki co do szerszej dystrybucji i tylko niektórym będzie dane skosztować radosci życia bijącej z tej produkcji.

ocenił(a) film na 9
menshiko_v

Dawno nie widziałem tak przyjemnego filmu z tak pozytywnym przsłaniem i to wszystko na dodatek zza naszej wschodniej granicy... polecam! Super!

ocenił(a) film na 10
szymanek_marcin

Na prawdę dobry film, a MUZYKA... świetnie to wszystko zrobione, takie zupełnie inne spojrzenie na tę epokę i na sam kraj. Aktorzy też mi się podobali, w ogóle jestem bardzo pozytywnie zaskoczona.

ocenił(a) film na 7
menshiko_v

Świetna opinia. Dużo fajnej zabawy podczas seansu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
menshiko_v

to prawda. ja jednak oglądałam go cały czas z pewnym niepokojem - niby to czasy zaraz po śmierci stalina ale nadal łatwo było trafić do łagrów i nadal to była droga bez powrotu - nie mogłam przez cały film wyzbyć się tej wiedzy i zwyczajnie obawiałam się tego jak się ta beztroska bohaterów może w każdej chwili tragicznie skończyć.

ocenił(a) film na 8
panedmund

dokładnie - ta beztroska była iście 'amerykańska'. Aż sie nie chce wierzyć że oni tak sie bawili, społeczeństwo jawnie to krytykowały a władze nic z tym nie robiły...

A film b. pozytywny, fajnie brzmiały te piosenki po rosyjsku :)

użytkownik usunięty
k_a_m_i

Mnie też sie bardzo spodobał, ale czy to nie było troche naciągane? Moim zdaniem już dano powinni ich aresztować, a tymczasem władza była baaaardzo pobłazliwa.

Nie zmienia to faktu, że film rewelacyjny! Chyba najlepszy musical, jaki widziałem. Te piosenki, muzyka, tańce, różnice w kolorach pomiędzy bikiniarzami a resztą... coś pieknego... na cos się ta filologia rosyjska przydała, bo gdyby nie moje studia, to bym nie zwrócił uwagi na ten film :).

Моя маленькая бэйбээээээээээээ... :D

ocenił(a) film na 7
menshiko_v

a ja oglądam właśnie na filmboxie i zastanawiam się co za #$%^ wymyślił żeby teksty były tłumaczone przez lektora zagłuszającego oryginał i muzykę.

ocenił(a) film na 8
zb_skiba

Osobiście preferowałabym napisy tak jak to zrobiono z Upiokiem z Opery na tvn chociażby, ale jak już biorą się za lektora to wkurzające jest jak tłumaczy 20s piosenki, a potem się człowieku domyślaj xD Dobrze, że mama pamięta jeszcze rosyjski ;)

AnitaBlake

w wersji na WiP piosenki były tłumaczone napisami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones