PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638}
6,2 5 356
ocen
6,2 10 1 5356
5,3 3
oceny krytyków
Billboard
powrót do forum filmu Billboard

9/10

ocenił(a) film na 9

film bardzo dobry.. Jeden z lepszych Polskich filmów jakie widziałem.. wyprzedzający jak dla mnie wiele znanych zachodnich thrillerów... Akcja cały czas trzyma w napięciu, porusza wazny bardzo dotkliwy, przerazajacy wręćz temat ( wrażliwcom polecam odwracać wzrok na scenie w której Kuba dowiaduje sie co jest na kasecie bo choć moze nie jest " bardzo "brutalna to biorąc pod uwage okolicznosci moze pozostawić konkretny niesmak ) dobra gra aktorska i Ekaterina Guseva grająca Tanie ma w sobie taki urok, że nawet gdbyby film był beznadziejny to warto go obejrzeć choćby dla tej babki :) :):) POLECAM ... !!

ocenił(a) film na 9
Wiatrus22

chciałem jeszcze dodać ze choć na ekranie leje sie duzo krwi to w 95% jest to krew osiłków ktorzy do siebie strzelaja, wysadzaja sie w powietrze lub poprostu biją..co zawsze bardziej miekko wchodzi do głowy niż akcje typu "HOSTEL' itp itp... i choć film traktuje o pieprzonych zbokach film został maksymalnie okrojony ze scen ukazujących ich skrwysynskie upodobania... co jak dla mnie jest jego wielkim plusem bo trzyma w napieciu i ukazuje bardzo konkretnie temat mimo tego ze twórcy nie poszli na skróty ... to tak jak z horrorami ktore strasza choc wcale nie ma w nich krwi... miedzy innymi tajlandzki shutter - widmo, ktorego tez gorąco polecam kazdemu milosnikowi horrorów heh to sie wujek rozpisał .. elo !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones