PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638}
6,2 5 356
ocen
6,2 10 1 5356
5,3 3
oceny krytyków
Billboard
powrót do forum filmu Billboard

to tylko tyle co mi zapewnił przez te zmarnowane , całe 95 min. Obejrzałem ze względu , że zagrał w nim Rafał Maćkowiak który rok wcześniej zagrał w rewelacyjnym kryminale "Gniew". Myśląc tak pomyślałem sobie , że i ten może być dobry ( bo ja uwielbiam polskie kino zwłaszcza z lat 90 ). Ale myliłem się. Prawda jest taka , że nasz reżyser nie widział jaki gatunek filmu stworzyć. Na siłę wpisane wątki komediowe i to bezsensowne idiotyczne , trochę romantyzmu oraz przedawkowany hardcore który moim zdaniem jest mizerny.


Fabuła filmu opowiada o zwykłym mężczyźnie pracującym w agencji reklamowej. Dostaje on zlecenie od dyrektora odszukania dziewczyny z reklamy który niby zaginęła. Początek zapowiadał się bardzo ciekawie co wróżyło na bardzo dobry kryminał , ale już po 30 minutach zrozumiałem , że film będzie kaszaną. Fabuła rozwlekła im bliżej końca tym coraz stawał się głupszy. Wiele było nie potrzebnych i nie dokończonych wątków jak ktoś mówił wcześniej. Scena erotyczna z Rafałem Maćkowiakiem i Justyną Steczkowską bezsensowna a raczej kiepsko pokazana. Skoro miała już być w filmie to reżyser zamiast iść na całość w tej scenie zrobił flaki z olejem przez co jest kolejny już minus. Szkoda bo nie jeden chciał by zobaczyć Justysie w takiej scenie która mogła by potrwać ze 2 minuty. Była z niej wtedy niezła dup*a. A tak co było? Po całej tej akcji wątek między tymi dwojga urywa się bo tennie chciał u niej zostać na noc i ta się obraziła. Przez cały film są idiotyczne odzywki np: scena w kiblu między Fronczewskim a Maćkowiakiem.
Kaleka: I niech pan lepiej nie idzie na policje bo jedni pana nie posłuchają a innie zabiją
Kuba: Ty to jesteś ch**.
No naprawdę ręce opadają i niby to ma być śmieszne?


JEDYNY jaki plus dla tego filmu to wnosi rola Fronczewskiego , Lindy i Seweryna. Chociaż dziwię się im , że zgodzili się zagrać w tym gniocie.

ocenił(a) film na 1
BrownMaster

Też się im dziwię. Ten film to zasłużone 1/10.

użytkownik usunięty
wuj_Jozef

Lepiej idźcie dzieci oglądać te wasze arcydzieła jak Avatar czy Transormersy a nie się zabieracie za filmy od 18 lat i jeszcze zaniżacie oceny na webie, waszym postom daje ocene tyle co wy filmowi czyli -1/10

ocenił(a) film na 1

Błąd logiczny - nie każdy, komu się "Billboard" nie podoba, to fan "Transformersów" czy "Avatara".

użytkownik usunięty
wuj_Jozef

Błędem to jest założenie przez ciebie i tego wyżej konta ale największym błędem jest wypowiadanie się przez was na tym forum

ocenił(a) film na 7

Mam 33 lata lubię Transformersy Avatara nie widziałem
Billboard mi się podobał

użytkownik usunięty
giovanni50

Ja nie widziałem Avatara ale Tranformersy tak ale ich nie lubie a Bilboard widziałem i mi się podobał

A co ja mam powiedzieć ? Wszystkie trzy filmy oglądałem i wszystkie mi się podobają :)

ocenił(a) film na 7
BrownMaster

Nie wiem czemu się uczepiliście tego filmu.
Polska wersja Hostel na długo przed jego powstaniem :) film jak najbardziej dobry.

Swoją drogą ciekawy sposób oceniania filmów w skali 1-10 dajesz 1 albo 10... lol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones