PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=477454}

Billu

7,3 2 002
oceny
7,3 10 1 2002
Billu
powrót do forum filmu Billu

inny niz inne filmy SRK o milosci ale przyjacielskiej , braterskiej . Mi sie strasznie podoba !!!!!!!!!!!!!!!11

użytkownik usunięty
daria936

Mi się każdy SRK film podoba tylko do tej pory nie zrozumiałam jednego, a mianowicie "Miłości nie oszukasz"... ale to wyższa matematyka jest:D

daria936

tak jest inny, ale to oznacza,iż SRK się rozwija tworzy nowe filmy, kreacje nie podobne do siebie. Jego przeciwnicy twierdzą, że gra te same "miny" a to nie prawda a Billu jest tego doskonałym przykładem i z wielkim zniecierpliwieniem czekam na My Name Is Khan:)

ocenił(a) film na 9
daria936

no właśnie;)) a "Billu" super, rzeczywiście inny niż reszta, no ale najlepsza jest muzyka i sama końcówka z tradycyjnym przemówieniem;)) po prostu... ah:D ale SRK jakoś w ogóle się nie postarzał w tym filmie:P tzn. urodny jak zawsze;))

ocenił(a) film na 9
oldschool_punk00

Jak dla mnie 9 z dużym plusem :) Shah Rukh jak zawsze uroczy, może tylko trochę za bardzo przypominał O.K. z OSO. Irrfan to mistrzostwo również jak zawsze :) no i wspaniała muzyka. To taki film na dobry humor :)

użytkownik usunięty
ranix

MI tam Oma nie przypominał:P
Po tym filmie aż mi się chce wierzyć w prawdziwą przyjaźń

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones