PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476192}
7,6 18 779
ocen
7,6 10 1 18779
7,7 6
ocen krytyków
Biutiful
powrót do forum filmu Biutiful
ocenił(a) film na 5
Vickynella

Tak XD Byla xD

A tak na poważnie - nie, nie było, nie spodziewałabym się, by nastąpiło to w najbliższym czasie.

bubble_factory

To co to za dawanie fałszywych nadziei z tym przełomem maja i czerwca? :(:(:(:(:(:(:(:(
Ja nie chcę oglądać tej ściągniętej tragedii nagrywanej kamerą ;/

ocenił(a) film na 5
Vickynella

Juz jest "dobra" wersja dvd- i bdrip.

Vickynella

według Stopklatki premiera jest przewidziana na 16 września... oby

___69___

Tak tak, już nawet zapowiedzi w kinie widziałam. Can't wait:)

avosette

o kurczę jak super :)
ale plakatów brak! Za to Johnny English Reborn też z 16 września to pełno jest u mnie :(

Vickynella

Aaaaaaaaaaaaaa! Miała być premiera wczoraj, gotowałem się na to, że pójdę dzisiaj do kina, ale patrzę na repertuary krakowskich kin - nic, patrzę na Filmweb - i premiera przesunięta na koniec października!!! TAK SIĘ NIE ROBI!!!

Davus

Ja też się gotowałam, w sumie to juz od ponad roku -.- Robią sobię z nas jaja po prostu. Tak będą chyba przesuwać w nieskończoność.

Vickynella

Tak właśnie podejrzewam. Inna sprawa, że ten weekend jest lekko przeładowany ("Skóra...", "Drive", "Johnny English..." - wszystko potencjalne hity), więc może dlatego przesunięto premierę na "luźniejszy" termin. Ale podejrzewam, jak Ty, że premiery w ogóle już nie będzie. :|

Davus

E nie, bądźmy dobrej myśli!

Vickynella

W ostateczności jest jeszcze Internet. :P
Ale poczekam te półtora miesiąca. Jeśli znowu przesuną, wymyślę coś alternatywnego. :P

Davus

ja już widziałam 10 pierwszych minut w internecie z pl napisami ale powstrzymałam się xD :)

Vickynella

Chyba nie ma się co powstrzymywać. Data premiery zupełnie zniknęła, a więc pewnie zobaczymy film tylko na DVD. Lipa.

Davus

Teraz już też tak myślę... na stopklatce bodajże napisali: rok 2012. Dosyć tego, naprawdę.

Davus

Są już dostępne naprawdę dobre wersje, a film świetny, polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones