PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476192}
7,6 18 779
ocen
7,6 10 1 18779
7,7 6
ocen krytyków
Biutiful
powrót do forum filmu Biutiful

Nie wiedziałam, jak ocenić, bo wszystko niby super, jest tylko jedno ale. Film jest strasznie smutny i przygnębiający, ja takich nie lubię, choć uważam, że jest baaardzo dobry. Wystarczająco dużo rzeczy przygnębia na co dzień, nie chcę dokładać do tego filmu.

solaa

Mam dokładnie ten sam problem. Nie tego szukam w kinie, ale obiektywnie trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry i przemyślany film.

ocenił(a) film na 8
Lukasz Malik

Zgadzam sie z przedmowca - film jest bardzo doby i przemyslany , choc jednoczesnie dolujacy .... !!
Odradzam go ogladanie osobom bedacym w jakims psychicznym dolku ....
Nikt nie zwrocil uwagi na bardzo dobra muzyke do tego filmu ... Wychodzi na to ze rezyser filmu jest perfekcjonista , bo trudno sie do czegokolwiek przyczepic w tym filmie...

ocenił(a) film na 8
jacek2

a ja wręcz przeciwnie. Ponieważ film jest mega przygnębiający, polecam go wszystkim cierpiącym na depresję. Można wręczy wyjść z seansu z poczuciem, że wszystko jest fantastyczne. Nie ma pracy? ee , to drobiazg. Może samotność lub brak samospełnienia? ee, tyle ludzi dookoła, tyle możliwości. Choroba? damy radę..
Myslę, że mogliby go puszczać na terapiach :)

ocenił(a) film na 9
solaa

bo film traktuje o samotnosci. wiec teoretycznie powinien byc smutny, melancholijny..

osobiscie najbardziej cenię w tego typu filmach wyjatkowe momenty, ktore zachwycaja (przynajmniej mnie). przykladem moze byc obserwacja nieba, na ktorym widac lot ptakow. od razu przypomnial mi sie fragment filmu 'american beauty, kiedy to jeden z glownych bohaterow nagrywa kamerą zwyklą reklamowkę, ktora unosi sie w powietrzu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones