PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476192}
7,6 18 779
ocen
7,6 10 1 18779
7,7 6
ocen krytyków
Biutiful
powrót do forum filmu Biutiful

a przecież premiera "nowego" Inarritu powinna byc wydarzeniem roku... Ciekawe czy historia bedzie przedstawiona linearnie, czy tez w "sprawdzony" sposob z genialnej trylogii. No nic. trzeba czekac.

rSmo

Założę się, że światowa premiera będzie na którymś festiwalu; albo Berlin albo Cannes.

Thommy

Tak premiera bedzie miaął miejsce na festiwalu w Cannes

rSmo

sprawdzony? raczej przy kolejnym filmie już nudny, w babelu kompletnie nie było sensu robić drobnych zaburzeń chronologicznych. 21 gram to kompletnie popie*dolona chronologia, co tez niewiele dodaje do filmu. jedyne co mi się podobało to krótki urywek śmierci głównej bohaterki w basenie, tak, że nie wiemy kto to pływał martwy, aż do końca filmu (o ile się nie mylę o to chodziło). Za to w amorres perros ma to sens i jest naprawdę zaje*iście zrobione, podobnie jak memento, ale to już nie Inarritu.

mam nadzieję że ten film nie będzie czymś w stylu "nie mam pomysłu na następny film, to nakręcę coś z posraną chronologią, ludziom i tak będzie się podobać bo jest 'awangardowo'". przerost formy nad treścią.

alek123098

alek, Amores Perros, 21 gramów i Babel to była trylogia, która została
zamknięta (z tego co się orientuję :)) i zamierzone były takie zawirowania
łączące (poza innymi elementami) te filmy. Dla mnie również AP był
najlepszy, może przez to, że był meksykański i reżyser uchwycił to co w
Meksyku najprawdziwsze, trochę surowe.
Dla mnie połączenie Inarritu+Bardem nie może być pomyłką i nie mogę się
doczekać :)

ocenił(a) film na 9
ritsuko

pierwsze głosy z Cannes + nieco więcej szczegółów dotyczących samej produkcji:

http://cannes-festiwal.blog.onet.pl/Alejandro-Gonz-lez-In-rritu-po,2,ID406675030 ,n

ocenił(a) film na 9
rSmo

No i nadal cisza. A może o czymś nie wiem?

ocenił(a) film na 8
cornelius

w internecie jest już jakaś wersja tego filmu, jednakże jest to dość kiepski jakościowe telesync

ocenił(a) film na 9
patryk_aka_sunriser

przepraszam jeśli kogoś urażę, ale oficjalnie (po raz setny) chyba stwierdzam, że 'polska dystrybucja filmowa' to banda idiotów. Jak można nie wprowadzić filmu Inarritu.. Lepiej raczyć publiczność polsko-komediowo-romantycznym gównem w papierku. Inna sprawa, że polska publiczność w owym gównie czuje się wyśmienicie... No nie mogę kur.wa mać.

rSmo

No dokładnie! A wiecie może "czy już jest"? Szukałem na sieci i nic!
Zwiastun mnie kupił. Kto chce, zapraszam do oglądania:
http://www.youtube.com/watch?v=m_OrqZQV8p8

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones