PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 179 602
oceny
7,5 10 1 179602
7,6 49
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

oglądanym filmem. Klasyka klasyki i aż przez to boję się pójść do kina na sequel. Choć ocena na filmweb i imdb kusi. Tylko ciekawe kiedy zacznie pikować w dół? Bo na razie do kin wybrali się chyba sami super fani pierwszej części? 8.3 to nota bardzo wysoka, choć to dopiero pierwszy dzień projekcji w Polsce. (Na imdb w tej chwili 8.8)

wilczekstepowy

Na filmweb ocena powoli spada. Zresztą zgodnie z przewidywaniami. Zazwyczaj tak jest, że najpierw wysoko a później nagle ostro w dół.

wilczekstepowy

daj se spokój, zostaw miłe wspomnienia dla jedynki ;)

maximus_

Jak rozumiem, sam również się nie wybierasz?

maximus_

Czy też wybrałeś się i po prostu teraz tego żałujesz?

wilczekstepowy

byłem, jak dla mnie pewnego klimatu nie da sie odtworzyć, to jakby robić czwartą część matrixa, czy powrotu do przyszłości, nie ma tej magii

maximus_

Dzięki! Rozumiem...

wilczekstepowy

Mimo że wróciłem już jakiś czas temu z seansu nadal nie mogę ochłonąć z ROZCZAROWANIA. Więc mam małą radę jeśli się wybierasz nie nastawiaj się {tak jak ja to zrobiłem i załuję} na NIC. Tonie jest zły film ale wystawianie ocen 10 czy 1 to takie trolowanie,

m220pi2rz

Ostatnio przeżyłem takie rozczarowanie na "Gwiezdnych wojnach", choć ja z kolei nie jestem jakimś wielkim fanem tej serii... Na razie dam sobie spokój.

wilczekstepowy

Tak jak pisałem wyżej . Zwyczajnie zmniejszyć oczekiwania do minimum przed filmem. ja zrobiłem błąd i napompowałem się bardzo pozytywnymi recenzjami i z uśmiechniętą twarzą czekałem na rozpoczęcie seansu.
Niestety po godzinie w prawie pełnej sali już było czuć że coś jest nie tak {ludzie ziewali spoglądali ukradkiem na zegarki itp.}

ocenił(a) film na 4
wilczekstepowy

Mam tak samo - jedynka kult absolutny, oglądany niezliczoną ilość razy, ostatnio na blue rayu (niesamowicie odrestaurowany) a zaczynało się od pirackiej wersji VHS...Kamień milowy kina S/F - jedyny taki film obok Obcego ósmego pasażera Nostromo...Wczoraj byłem w kinie i wynudziłem się niesamowicie - pretensjonalny, wymuszony na siłę, bezpłciowy - scenarzystę za jaja powinni powiesić...kilka ładnych, klimatycznych kadrów to za mało by film nazwać dobrym - nie liczyłem na arcydzieło - liczyłem na przyzwoite kino S/F na poziomie - niestety - przez połowę seansu spoglądałem na zegarek. Nie tak tragiczny jak Alien Covenant, bo nie jest beznadziejnie głupi i nie rujnuje legendy, dobrym jednak nazwać go nie jestem w stanie.

RogerVerbalKint

Miałem ochotę pójść do kina ale na razie się jednak wstrzymuję.

ocenił(a) film na 4
wilczekstepowy

Jeśli w ogóle się brać za seans (a kto z miłośników oryginału i kina S/F tego nie uczyni ?) to tylko w kinie - pomimo mocno średniej treści, wizualnie jest świetny

wilczekstepowy

83% w moim guście. Ciekawe. Może jeszcze się przekonam i skoczę do kina?

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones