PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 179 621
ocen
7,5 10 1 179621
7,6 49
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

Film roku!

ocenił(a) film na 10

Bardzo udana kontynuacja (już kolejna w tym roku po T2 Trainspotting). Wizualnie powala, scenę miłosną w "trójkącie" oglądałem bez mrugnięcia okiem. Świetny pomysł na kontynuację, a postaci nawet bardziej rozbudowane i głębokie niż w pierwowzorze. Koniecznie przypomnijcie sobie obraz z 1982 roku przed seansem. Murowany Oscar za efekty specjalne, scenariusz oryginalny i duże szanse na reżyserię i film roku. Aha no i zakochałem się Joi :-)))) Najlepsza rola w filmie.

ocenił(a) film na 10
basses

Film również bardzo mi się podobał pod każdym względem. ale na razie nie o tym... Nie mogę za cholerę ogarnąć (coś przeoczyłem?) skąd K wiedział (pod koniec filmu przed walką w wodzie...) gdzie i kiedy Luv będzie transportować Deckarda umożliwiając sobie tym samym jego odbicie?

ocenił(a) film na 10
vlad21

Wydaje mi się, że wiedział gdzie lecą i zaczekał po prostu na nich. Ale muszę jeszcze raz obejrzeć, to jest film który jeszcze nie raz będę oglądał :-)

ocenił(a) film na 10
basses

Nie no, u mnie to samo. Nie mogę przestać o nim myśleć i analizować... Mam nadzieję, że wypuszczą jakąś wypasioną edycję blu-ray. ;) Stay cool.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones