PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=16}

Blask

Shine
7,9 10 938
ocen
7,9 10 1 10938
7,9 8
ocen krytyków
Blask
powrót do forum filmu Blask

nic nie ujmując Johnnemu, Rush nie jest gorszym aktorem, ale dopiero rola w piratach zwróciła na niego uwagę szerszej publiki, sam stosunkowo niedawno skojarzyłem, że ten gość z "Blasku" jakby trochę podobny do zarośniętego Barbossy, sprawdziłem no i proszę :D

yeticzek

To jest straszne, że obecnie Rush'a na początku kojarzy się z komerchami typu piraci z karaibów, a dopiero potem z innymi jego rolami jak np w Blasku, gdzie ta tendecja powinna być zupełnie odwrotna.

Coral

Dokładnie, ale taka juz rola komerchy. Winduje aktorów na szczyt, zarówno miernoty jak i legendy. Rusha pamiętam z Nędzników, Elizabeth i Zatrutego Pióra, ostatnio Jak zostać królem zabłysnął. Potrafi się wcielać w bardzo różne role i w różny sposób gra, w przeciwieństwie do Johnnego Deppa, którego kiedyś wielbiłam, ale w końcu trzeba się zmierzyć z prawdą że gra ciągle to samo i tak samo. Mimika, ruchy... no niestety. Brad Pitt z kolei, również hiperpopularny, potrafi się zmieniać jak kameleon. Snatch, Siedem, Joe Black, Tajne przez poufne, Babel... Nie uważam Deppa za kandydata do Oscara, pomijając już bezsens tych nagród.

ocenił(a) film na 9
Halucynka

No cóż, ja lubię J. Deppa, jeżeli chodzi o charakteryzację, to w każdym filmie mnie zachwyca, natomiast jego gra aktorska jest całkiem niczego sobie. Podobieństwo rzeczywiście można zauważyć w niektórych rolach, ale zauważcie, że dużo postaci przez niego granych mogą uchodzić za bardziej lub mniej tragiczne - może dlatego powtarzanie ruchów i mimiki tak bardzo mi nie przeszkadza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones