Bobry

2013 1 godz. 35 min.
5,6 1 463
oceny
5,6 10 1463
1 547
chce zobaczyć
{"rate":4.6666665,"count":3}
{"type":"film","id":681135,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Bobry-2013-681135/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Bobry
 • kkutz ocenił(a) ten film na: 10

  W Polsce robią takie filmy. Genialny!!!!
  Można się dopatrywać podobieństw do Blues Brothers/ Jonah Hex/Piekło niebo - a nie jest to ani plagiat ani żadna kalka. Świetna gra aktorów. Pierwszy polski film w tym stylu. Jasne, ze może na romantyczna randkę z dziewczyną się może nie nadawać - ale jest świetny. Podchodziłem do niego parę razy - świetny. Dlaczego w TV leci tylko późno w nocy??????

 • kkutz ocenił(a) ten film na: 10

  kkutz Streszczenia są prawie zawsze do niczego - pół biedy jeśli nie zniechęcą do filmu. Zanim go obejrzałem czytałem "mądrości", tych "co widzieli". Po przeczytaniu tego, robi się w tył zwrot i filmu się nie ogląda. NIE WIERZCIE RECENZJOM, OPINIOM itp.
  Co mnie zaskoczyło: to jest świetna komedia i bynajmniej nie "czarna", jak ktoś napisał. Film trudny do zaszufladowania - najbliżej do komedii. Gra aktorów: Kosiarz, Marcin, Smród, policjant - kapitalna! Cały czas poważne miny i non stop komedia! Atmosfera podobna do "Blues Brothers": poważne wyrazy twarzy w śmiesznych sytuacjach. Film niereklamowany, jakoś tak cicho o nim - ani źle ani dobrze, o prostu cisza i takie miłe zaskoczenie. Polecam.
  PS.
  Są wulgaryzmy, no ale w kinie polskim to już etos, a w życiu/realu - standard. -:)

 • bejunio ocenił(a) ten film na: 9

  kkutz Zgoda, megapozytywne zaskoczenie. Bez gwiazd, nadęcia, a TAKA moc. Taka rzecz trafia się najwyżej raz na kilka lat.

 • wmbco ocenił(a) ten film na: 8

  kkutz Przeważnie dobre filmy lecą w środku nocy. Kiedyś nawet była o tym mowa w programie "kocham kino". Było coś powiedziane o ludziach inteligentnych, którzy oczekują na seans do północy ;)

 • kkutz ocenił(a) ten film na: 10

  wmbco Tylko, że nie każdy może sobie pozwolić na "nocne czuwania" i nie każdego stać na nagrywarkę. Pozdrowienia!!