PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 939
ocen
6,6 10 1 192939
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Jedna z najlepszych komedii jaka powstała na tym świecie
nic dodać nic ując,

ocenił(a) film na 8
sayanx

Film jest świetny, rewelacyjnie wyśmiewa US i A, ale scena walki Borata z Azamatem była przegięta. To akurat mogli sobie darować.

ocenił(a) film na 9
slavemaster3

właśnie ta scena była jedną ze śmieszniejszych. Wg cały film rewelacja. le szczerze mówiąc Sacha bardziej podobał mi się jako Bruno :)

ocenił(a) film na 10
slavemaster3

Wlasnie to była najlepsza scena.. Obnazenie,rozumiesz..Obnaża wszystko..US i A ,siebie i swoich znajomych..

ocenił(a) film na 10
sayanx

podpinam się pod tę ocenę :).

sayanx

Jak dla mnie lepszy był tylko Dyktator. Też Sachy.

ocenił(a) film na 8
sayanx

Potwierdzam. dyyyszka

sayanx

Trzeba mieć bardzo słabe poczucie humoru, jeśli daje się 10 (arcydzieło) tej "komedii".

ocenił(a) film na 3
w8ing4adeath_filmweb

Popieram przedmówcę. Potrafię z wielu rzeczy się śmiać, ale Borat może w trzech miejscach mnie rozbawił. Jak dla mnie film był bardziej żenujący niż bawiący. Jedynie z powodu pokazania ułomności społecznej Amerykanów daję 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones