PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=291383}

Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan
6,6 192 943
oceny
6,6 10 1 192943
6,0 28
ocen krytyków
Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej
powrót do forum filmu Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej

Większego gówna w życiu nie widziałem

ocenił(a) film na 8
Ziomek121

Bo widocznie mało jeszcze w życiu widziałeś.

aqu32

I więcej takich bzdur nie chcę oglądać

Ziomek121

Żółwie sobie oglądaj.

kuziu6

widocznie autor tego watku nie zrozumial filmu, Boze widzisz i nie grzmisz!

kuziu6

I transformersy

kuziu6

Żólwie są o niebo lepsze niż to

Ziomek121

A ja nie lubie ludzi, którzy nie potrafią zachować kultury nawet w takim miejscu jak internet, wypowiadają się w sposób, który uwłacza gatunkowi ludzkiemu mimo, iż podczas wypowiedzi tekstowej na forum mają masę czasu do zastanowienia się nad słusznością swojej wypowiedzi przed kliknięciem "wyślij"
I więcej takich bzdur jak osobnik, o którym mówię nie będzie trafiać do mojej świadomości !

MrAleXo

Nie trudno zauważyć, jakie wypowiedzi zwracają na siebie uwagę :). To nie jest wina pojedynczych osób, które nie potrafią się zachować, a nas wszystkich.

użytkownik usunięty
Ziomek121

a w sedes rano zaglądasz ?

Zaglądałem. Jest bardziej interesujące

ocenił(a) film na 10
Ziomek121

Takie coś przez jakiś modów od razu powinno być kasowane:/ Niekulturalne odniesienie niepoparte argumentami.

użytkownik usunięty
Ziomek121

Nie chcę by chamski, ale jak nie potrafisz odróżnic gówna od satyry to już twój problem. Satyra jest po to aby pokazac coś w zupełnie innej, czasem śmieszniejszej odsłonie. Chyba każdy się zgodzi że inaczej wyobrażał sobie Kazachstan przed obejrzeniem tego filmu. Niektóre sceny były bardzo kontrowersyjne, ale właśnie tym jest satyra. Wg mnie film zasługuje na wyższą ocenę niż w notowaniu filmwebu. Jest to na pewno jeden z moich ulubionych filmów. A mówiąc twoim językiem - Jeśli chcesz zobaczyc prawdziwe gówno to polecam ''Żywot Briana'' Pzdr.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones