PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99211}

Brama 2

The Gate II: Trespassers
4,3 366
ocen
4,3 10 1 366
Brama 2
powrót do forum filmu Brama 2

Dyskusje czas zacząć

użytkownik usunięty

Jak widze nikt tematu nie założył. Może dlatego, że ten film jest ten slaby i nudny, że nie warto ;)? Cztery lata młodszy od swojego poprzednika a do tematu nie wnosi nic nowego. A kto stoi w miejscu ten się cofa, wiec ocena stopień niżej :).

Nikt tematu nie założył, bo film oceniło na FW raptem 12 osób. Czasy starych, dobrych VHS się skończyły i naprawdę trudno teraz dostać takie filmy. A szkoda...

ocenił(a) film na 3
Pinokio1983

Jedynka była słaba, a dwójka to już mizeria. Nawet sentyment nie pomaga.

Przy okazji, FW jest przerażająco zawalony błędami informacyjnymi dotyczącymi lat produkcji.
"Brama 2" jest z 1989, a nie 1992 roku.

de_Franco

mam od dzis 2 czesci, po nowym roku zabieram sie do ogladania :)

Zeke85

Film jest świetny, klimat nie do opisania. Pozdrawiam fanów

dno i tragedia.lubie stare horrory ale to jest nedza.brak jakiegokolwiek sensu czy gry aktorskiej.stracone 90 minut.pierwsza czesc ujdzie ale 2 to popluczyny po 1.szkoda czasu,pradu i oczu.

ocenił(a) film na 3
spidermarx

właśnie skończyłem oglądać. czekałem tylko, aż się skończy, bo nie mam zwyczaju wyłączać w połowie (wczoraj zasnąłem po 50 min.) dłuży się strasznie i jest po prostu nudny. zakończenie beznadziejne. jedynie Liz fajna.
jedynka bez rewelacji, ale dało się to znieść bez bólu.

ocenił(a) film na 8
kamfpv

Nie miałeś prawa zasnąć , film bardzo dobry , do końca trzymał w napięciu , nie jesteś prawdziwym fanem.

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 3
kamfpv

Zgadzam się. Jedynka, może ni nie była rewelacyjna, ale fajnie mi się oglądało. Dwójka to jeden z gorszych sequeli..

ocenił(a) film na 9

Film jest kapitalny! :) ja mam ogromny sentyment do tego typu produkcji, przypomina mi czasy dzieciństwa, kiedy to wyobraźnia dawała się intensywniej we znaki.. ;) do tego kapitany klimat końcówki lat 80.
Jeżeli ktoś nie jest fanem kina grozy z tamtych lat, to nie ma szans, żeby doszukał się w tej produkcji jakichś plusów..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones