PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771723}
6,2 73 024
oceny
6,2 10 1 73024
3,9 15
ocen krytyków
Bright
powrót do forum filmu Bright

Ten film łączy dwa najlepsze gatunki współczesnego kina. Osobiście nigdy nie spodziewałem się że ktoś spróbuje stworzyć taką mieszankę. Nie jest może to idealne dzieło ( Gdyż widać że brakuje rozwinięcia fabuły w pewnych momentach) ale na pewno warte obejrzenia i mam nadzieje że na jednym filmie się nie skończy. Polecam każdemu bo film ma swój własny klimat którego nie zaznałem nigdy wcześniej.

ocenił(a) film na 5
WillyWonkaPL

Piszesz, że nie jest to "idealne dzieło", a jednocześnie oceniasz film na 10 czyli arcydzieło... gdzie tutaj jest jakakolwiek logika? Wiadomo, że jednym tym film się nie spodoba (zaliczam się do tego grona), a inni zobaczą w nim coś pozytywnego. Ale najwyższa z możliwych ocen? Przecież to bzdura totalna.

ocenił(a) film na 8
Bodek_filmaniak

A gdzie jest logika wystawianie oceny 1. Rozumiem, że film może się nie podobać, ale nie rozumiem skąd te zacietrzewienie. Obejrzałem dzisiaj jeszcze raz ze znajomymi, i film wydawał mi się jeszcze lepszy, miło spędziliśmy czas dobrze się bawiąc.

ocenił(a) film na 5
Kowal08_filmweb

Nie wiem. Zapytaj tych, którzy wystawili 1. Ja film oceniłem inaczej, a dlaczego to możesz przeczytać w krótkim uzasadnieniu. I nie rozumiem, co ma piernik do wiatraka. Uczciwa ocena filmu powinna być oparta na własnych odczuciach, a nie "no bo tamci". Dam 10, bo on dał 2,5? Co to za tok myślenia? To forum filmowe czy dom aukcyjny? Przecież to kładzie na łopatki cały sens istnienia takiego portalu.

ocenił(a) film na 8
Kowal08_filmweb

Celna uwaga dla tego muszę odpowiedzieć. Dla mnie ten film jest arcydziełem i jest to moja ocena a o tym że nie jest idealny świadczy to ze nie da się dopasować w gusta każdego widza czego dowodem są komentarze innych osób na forum, którym film nie przypadł do gustu :)

ocenił(a) film na 5
WillyWonkaPL

No, skoro tak, to nie mam pytań. Czas zamknąć dyskusję.

ocenił(a) film na 8
Bodek_filmaniak

Szanuję twoje zdanie, ale czego nie mogę zrozumieć to tego, że skoro według ciebie "przecietniak", to dlaczego wracasz na te forum, i jeździsz po człowieku który bardzo dobrze ocenia film, daj sobie spokój. Ja na przykład nie rozumiem fenomenu "Baby Driver" czy "Avengers" plastikowe gnioty, ale nie wchodzę co kilka dni na forum tych filmów, żeby jeździć po innych ludziach. Moje zainteresowanie tymi filmami jest zerowe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones