PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812176}
5,6 17 871
ocen
5,6 10 1 17871
4,6 24
oceny krytyków
Broad Peak
powrót do forum filmu Broad Peak

Gdyby w domu czekała na mnie Maja Ostaszewska to też bym wolał zostać na tej górze.

ocenił(a) film na 5
Bartus0077

Dokładnie takie samo skojarzenie miałem jak ja zobaczyłem. ;-)

Bartus0077

Ahahahha dobre ;) ale chyba na odwrót

Bartus0077

Gra jedną manierą i zawsze tak samo, kiedy ją widzisz, przychodzi ci na myśl Vega XD

taxipompey

W sumie tylko u Vegi pokazała coś więcej.

Bartus0077

Masz na myśli cycki?

ocenił(a) film na 5
taxipompey

To była chamskie. Chamskie i dobre.

Bartus0077

Zgadzam się. Sceny seksu zupełnie niepotrzebne i jakieś takie niesmaczne, zero chemii między aktorami i niepotrzebne udawanie wielkiej miłości. No i to hollywoodzkie przywołanie jej głosu do walki o życie. W tak ekstremalnych warunkach nie ma miejsca na takie sentymenty. Walka o życie to instynkt przetrwania.

iwonka_sl

Skąd wiesz co jawiło się ludziom w momencie kryzysu i jaki to miało wpływ na dalsze wydarzenia. Wiele historii pokazuje, że w warunkach otarcia się o śmierć, ludziom dodawały siły właśnie głosy czy wizje swoich ukochanych, więc tzw. "sentymenty" nie raz dźwigały tych ludzi z kolan. Np. Aron Ralston, też miał wizje i słyszał głosy swoich bliskich, albo Beck Weathers. Instynkt przetrwania opiera się też na świadomości posiadania ludzi, którzy czekają na Ciebie i do których chcesz wrócić i wydaje mi się, że jest to najbardziej motywująca rzecz jeśli jesteś w takiej sytuacji.

ocenił(a) film na 3
iwonka_sl

Typowy seks ukazany po polsku, czyli zwierzęcy i prymitywny i obleśny. Zawsze jak widzę sceny seksu w polskich filmach, to mam wrażenie, że oglądam scenę seksu z "La Guerre du feu" z 1981. Straszne.
Druga sprawa, ta Ostaszewska. Nie mam pojęcia po cholerę pchają ją na siłę do masy filmów, skoro to aktorka jednej twarzy i jednej roli. Nic kompletnie swoją grą nie wprowadza - no chyba, że niesmak.

ocenił(a) film na 6
Bartus0077

Maja stoi murem za KARPIEM xD

ocenił(a) film na 6
Bartus0077

Hahahahaha - kolego pozamiatałeś tym postem,ale się uśmiałem,dobre.Ale tak na poważnie to Maja jest fajna babeczka,oczywiście nie licząc jej chorych wywodów polityczno-społecznych.

kleju30

Swoje chore poglądy polityczno-społeczne zachowaj w swojej PiSdzie - tu nie miejsce na ich emanację.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bartus0077

Obrzydliwy komentarz. Pani Mają Ostaszewska to wspaniała i wybitna aktorka i cudowna kobieta

Bartus0077

pedziulek?

michalsmm

człowieku oceniłeś psy na 7 więc zbadaj czy nie jeseś ciepły.

ocenił(a) film na 6
Bartus0077

Te wszystkie komentarze o Maji to polski brak empatii i kultury

Bartus0077

Pedał?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones