PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=532614}

Brud

Filth
7,2 47 498
ocen
7,2 10 1 47498
5,8 19
ocen krytyków
Brud
powrót do forum filmu Brud

Maryni" z zartami chcarakterystycznymi dla dzisiejszej mlodziezy, ktora bedzie smiala sie wrecz ze wszytskiego wazne zeby byl przasny dowcip, a jak bedzie jeszcze troche seksu i wulgaryzmow to juz malolaty beda w niebie. Nie wierze w to zeby kazdy normlany facet czy kobieta w wieku od 24-25 lat majacy jakiekolwiek pojecie o kinie dawali wysokie noty tej produkcji. Mcavoy wedlug mnie to nie jest dobry aktor, co najwyzej przecietny. W tej produkcji widac ze za bardzo chcial co poskutkowalo tym, iz wyszlo to bardzo sztucznie. Kompletnie nie czuje tego aktora. Ogolnie produkcja jest ciekawie wystylizowana ale to tylko opakowanie (srodek w wiekszej mierze kiszka), no i jakos sie to oglada. Ocena 4/10.

ocenił(a) film na 9
arielos

Witam, uważam się za całkiem normalnego faceta w wieku przekraczającym 24-25 lat. A czy mam jakiekolwiek pojęcie na temat kina, wydaje mi się, że coś tam chyba wiem, także ode mnie nota 9/10, kwestia gustu. Jestem ciekaw twojej opini na tego, że film ma u mnie notę taką a nie inną. Z tym, że jeżeli masz pisać coś w stylu "jesteś nieogarniętym kolesiem nie mającym pojęcia o kinie" to lepiej nie pisz nic.

ocenił(a) film na 4
klaudiob77

Wspolczuje i zycze bardziej owocnych przygod z kinem, bo jesli sie wystwia takiemu filmowi ocene 9/10 to znaczy ze nie ma sie pojecia o kinie albo inaczej nie widzialo sie filmow ktore na takie oceny zasluguja... ten film byl rewelacyjny? No Ludzie. Ja dalem 4 ale 5-6 bym zrozumial. Ocen powyzej noty 6 kompletnie nie rozumiem, bo to nijak ma pokrycie w tym co widzimy w filmie. No chyba ze nalezysz do grupy wiekowej powyzej 24-25 lat a myslenie masz ponizej tego wieku. Film jest naprawde malo lotny no ale widac ze jednak ma zwolennikow takie plaskie kino w kolorowym opakowaniu.

ocenił(a) film na 9
arielos

Odpowiedziałeś dokładnie tak jak można się było tego spodziewać, "nie masz pojęcia o kinie, nie widziałeś filmów, które na takie noty zasługują, bla bla bla.." czyli każdy użytkownik ( w dosłownym tego znaczenia rozumieniu ) wystawiający notę wyższą niż 6 ma znikome pojęcie na temat kina?.. nie bądź śmieszny. Z czystej ciekawości spojrzałem na noty wystawiane przez Ciebie i szanuję Twój gust, ale ja np nie rozumiem jak można filmowi 1408 wystawić taką notę jaką Ty wystawiłeś. Zrozum ja wystawiając temuż filmowi taką notę kierowałem się dokładnie tym samym czy kierowałeś się Ty wystawiając 9 filmowi 1408. Kwestia gustu, jeden lubi jabłka drugi lubi gruszki.

ocenił(a) film na 4
ocenił(a) film na 9
arielos

Jesteś debilem. Ty masz pojęcie za to mortal kombatancie ty.

ocenił(a) film na 8
arielos

stek bzdur

ocenił(a) film na 8
arielos

Ja wystawilem temu filmowi 9 bo dla mnie jest poprostu brutalny i pokazuje przyznam troche przekolorowana rzeczywistosc ale mi sie to podobalo.Nie zawsze w filmach musimy widziec policjanta prawego bez wad (ok moze sobie popic) ktory sam w pojedynke wszystkich zabija bla bla bla.Tworcy chcieli poszukac jakby kontrastu do tego.Policjant glowny bohater ocenia kazdego, zwlaszcza swoich rywali o stanowisko .
Jest pijakiem narkomanem itp Mcavoy wyszedl w nim moze nie na miare majstersztyku ale pokazal ze nie jest jakims aktorskim drewnem.
Dam mu 9 bo 9 oznacza rewelacyjny a taki byl 10 oznacza arcydzielo ale takim tez nie byl.

ocenił(a) film na 9
luquepl

gdzie to można obejrzeć?

ocenił(a) film na 8
evillynn

w kinach bylo np w anglii

evillynn

Filth.2013.PLSUBBED.DVDRip.XviD.AC3-GHW

arielos

Z twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że oglądałeś komedię... którą ten film z pewnością nie jest...

ocenił(a) film na 10
arielos

Dzieki, po takiej rekomendacji na pewno obejrze :).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones