PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594620}

Brudny glina

Rampart
5,7 5 654
oceny
5,7 10 1 5654
7,0 2
oceny krytyków
Brudny glina
powrót do forum filmu Brudny glina

niezłe, ale trochę spaliło na panewce. po przedpremierach miał być pewniak do oskara. teraz wiem czemu jednak nie. mimo wszystko solidne kino.

ocenił(a) film na 10
fcmarcin

Miałem to samo odczucie, jak by czegoś brakowało na koncu....

ocenił(a) film na 6
fcmarcin

Zabrakło nie tylko zakończenia, ale i początku. Film jest urywkiem. Super zdjęcia oraz aktorstwo, lecz tak właściwie o czym jest ten film? O złym poruczniku, któremu mamy współczuć? 6/10.

ocenił(a) film na 8
McCoval

dobre pytanie, ale film poprowadzony dobrze - niesamowicie byłem nastawiony na zakończenie, i zakończeniem się rozczarowałem - bo go nie było :D.

ocenił(a) film na 5
fcmarcin

powinien się albo zastrzelić albo oczyścić z zarzutów a tu się film urwał nagle i tyle

ocenił(a) film na 6
filip6891

Każdy widz dopisze sobie zakończenie. Trochę wyobraźni i zakończenie gotowe. Chwyćmy może za kamerki i sami je dograjmy :)

ocenił(a) film na 5
Van_21

hehe czyli generalnie filmy powinno się ciąć kilkanaście minut przed końcem celem dania szansy wyobraźni widza ;) od wyobraźni są książki, film to film musi mieć koniec i już ;)

ocenił(a) film na 7
fcmarcin

podpisuje sie pod tym, to niby otwarte zakonczenie zupelnie zwalilo film

ocenił(a) film na 6
R3SUM3

Kyle mu odpuścił Ja również "I zabiłem wielu złych ludzi" facet był złym człowiekiem(rasista,zły ojciec,marny kochanek ,wredny dla obcych )ale czy złym gliną ,kochał na swój sposób końcowa scena z zaglądaniem po oknach i to jet to pytanie na zakończenie czy ty też byś mu odpuścił jak Kyle ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones