PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34869}

Brutalna gra

I, the Jury
5,6 67
ocen
5,6 10 1 67
Brutalna gra
powrót do forum filmu Brutalna gra

Misie

ocenił(a) film na 7

Niektórzy wykorzystują ten film <propagandowo> w środowiskach tzw. chubby bears. Na podstawie tego prawdopodobnie, że Assante ma mocny zarost. Cóż - z całym szacunkiem dla niedźwiadków - jest to mocno naciągane. Sceny erotyczne w filmie są wybitnie hetero i mają działać na odbiorcę hetero. Sam Assante zdaje się zaś mieć poglądy na rodzinę raczej konserwatywne.

TangoAndWaltz

hmm właśnie jestem po seansie i choć nie wiedziałem co to chubby bears to jednak dzięki googlom jestem bliższy zdania że ten film chyba raczej podpada pod tę kategorię i nie ze względu na Assanta ale na tło - porusza choćby problem zbiorowej impotencji, ukazuje weterana z Vietnamu o niepewnej orientacji, jakieś gruppen sex orgie zalatujące homo i morderce psychopatę mordującego kobiety które uprzednio przebiera w perukę w stylu własnej matki (też gość z zaburzeniami seksualnymi niczym z Psychozy)

ocenił(a) film na 7
Lefty_Guns

Powiem krótko - Assante ma kilka mniej dziwacznych filmów, i bardzo sympatyczną rolę Napoleona. Tylko nie odpalaj po tym 'Stada rekinów', bo dobije faceta.

ocenił(a) film na 7
TangoAndWaltz

Bardzo dobrą parodią filmów tego typu w jego filmografii jest natomiast 'Fatalny instynkt', który włączałam ileś razy, i za każdym razem działa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones