PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 141
ocen
6,8 10 1 27141
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Nie jestem pewna czy moja ocena czasem nie rodzi się z miłości do książki, która w sumie bardzo różni się od filmu... Dawno już ten film oglądałam, więc trudno mi coś na jego temat powiedzieć :D. Ale z tego co pamiętam to mi się podobał :). Ale przez znajomość książki czuję niedosyt...
P.S Polecam też książkę "Sophie" tego samego autora (Guy Burt). Po prostu świetna!

ocenił(a) film na 8
jess07

Osobiście książki nie czytałem, ale sam film zrobił na mnie wrażenie. Jest klimatyczny, całkiem znoście zagrany, muzyczka dobrze wkomponowana i najlepsza w tym wszystkim historia (mimo, że znałem zakończenie), która daje do myślenia. Również daje mu 8/10.

Zastanawiam się nad przeczytaniem książki, ale obawiam się, że obejrzawszy film, chyba ją sobie już zepsułem :(.

ocenił(a) film na 8
WicioP

książka dość mocno różni się od filmu, więc wydaje mi się, że nie wiele sobie popsujesz, czytając ją po obejrzeniu ekranizacji ;)

ocenił(a) film na 5
karola_1677

niestety twoja ocena rodzi się z miłości do książki....

ocenił(a) film na 7
Tommy_Filmweb

ja uwielbiam tą książkę i właśnie ze względu na nią, filmem czułam się zawiedziona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones