PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 141
ocen
6,8 10 1 27141
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Zakochana dziewczyna

ocenił(a) film na 10

Więcej takich filmów. Film grozy, który przeszywa widza dreszczem do szpiku kości. Do
końca nie wiadomo, co się wydarzy. Świetny film psychologiczny, świetna gra aktorska.
Dawno nie widziałam tak dobrego filmu. Liz Dunn, główna bohaterka świetnie odegrała
swoją rolę, jako jedynej jej udaje się wyjść cało z bunkra i miała na tyle dużo siły by
opowiedzieć wszystko policji.
Kobieta, której opowiedziała wszystko Liz oszołomiona jest historią, która zdarzyła się w tym
bunkrze. Kiedy zdaję sobie sprawę z tego, że Dziewczyna nie jest ofiarą, jest już zapóźno nikt
jej w to, nie wierzy.

Ruda81

Zgadzam się, świetny klimat, dobra, co najmniej gra aktorska i fajna trzymająca w napięciu fabuła... daję - 6/10

Ruda81

No świetnie że już w samej recenzji zdradziłaś mi że Liz jako jedyna wyjdzie z bunkra, dziękuje -.-

ocenił(a) film na 8
Piotr17PL

takie nooby nie powinny używać filmweba......

ocenił(a) film na 10
Rockman92

why? Powiedz jaśniej, bo nie rozumiem?

ocenił(a) film na 8
Ruda81

"jako jedynej jej udaje się wyjść cało z bunkra i miała na tyle dużo siły by
opowiedzieć wszystko policji."

Dlatego. Komuś na pewno już popsułaś oglądanie filmu, nie oznaczyłaś że spoilerujesz, a jeśli nie wiesz co to spoiler to masz odnośnik :

http://pl.wikipedia.org/wiki/Spoiler_%28media%29

ocenił(a) film na 10
Rockman92

Racja, powinnam oznaczyć. Następnym razem tak zrobię.

Nie zakładaj od razu , że jestem "głupia".

Tylko muszę sprawdzić, jak to się oznacza na filmwebie.. zaraz zobaczę.

ocenił(a) film na 10
Ruda81

Niestety nie wiem -jak to na filmwebie oznaczyć . ....

Ruda81

o matko jaki masakryczny SPOILER... naprawde zepsułaś mu cały film w ogóle po pierwszej minucie filmu by sie nie zorientował ze tylko jedna bohaterka wychodzi cało z bunkra....

na odwrocie pudełka z płytą DVD jest taki oto fragment opisu " Z bunkra wychodzi tylko Liz" Rockman92 napisałeś już do producenta ze zepsul Ci rozrywke i przez to że przeczytałes opis filmu na tyle pudełka z płytą? Myśle ze powinienes... może nawet pozwij go z pewnością otrzymasz wielomilionowe odszkodowanie.

Ruda81 nie przejmuj sie idiotycznymi komentarzami osób które nawet nie oglądały filmu
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones