PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 125
ocen
6,8 10 1 27125
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

cały film zepsuła mi ta Liz i jej głupi tok myślenia.

ocenił(a) film na 7
anonimka254

I właśnie to jest dobre. Że była nie tylko głupia, irytująca, ale miała i o wiele gorsze cechy.

Morska_Bryza

Wiem,wiem trochę źle sformułowałam swoją wypowiedź..Chodziło mi bardziej o to,że film dobry ale drugi raz bym raczej go nie obejrzała, mając świadomość jak zirytowała mnie ta bohaterka.
"Bunkier" jest produkcją dobrą ale powiem szczerze,że końcówka mi popsuła trochę film.

ocenił(a) film na 6
anonimka254

A mi nic nie zepsuła, a film niezły, pomysłowy, to nie jest kolejny amerykański slasher, w którym jakiś świr ubrany w maskę dopada grupkę młodych i ich kolejno "eliminuje". Ja też bym tego drugi raz nie obejrzał, bo znam zakończenie.

ocenił(a) film na 4
anonimka254

Oczywiście że głupia końcówka :-) Kiedy policjanci tam zerknęli już na dół nic się nie działo złego, widział że stały spokojnie i widać by było że Liz perfidnie i sztucznie zaczęła pomocy wzywać, zwłaszcza tym cichym i normalnym tonem, nie wspomnę że z Pani psycholog która z nią stała złoczyńce zrobili :-) I na końcu wielce Liz się cieszy że jednym wzywaniem pomocy sztucznym wszystkich przekonała a Pani psycholog wielce winna z podkulonym ogonem.... bzdura

ocenił(a) film na 8
tukanek1982

Jakim jednym wzywaniem? Oszukała ich swoją historią oraz podrzuceniem klucza. Wzywanie pomocy było właściwie zbędne.
To psychopatka która na pierwszym celu zawsze stawia własne cele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones