PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 150
ocen
6,8 10 1 27150
6,3 6
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

rozczarowanie

ocenił(a) film na 6

I tu rowniez rozczarowanie. Bo po pierwsze nie jest to horror (a z takim nastawieniem zasiadlem do ogladania) tylko ciekawy, ale niespelniony thriller. Bo zaczyna sie bardzo interesujaca, ale pozniej robi sie coraz nudniejszy i glupszy. Jedynie koncowka inna niz zazwyczaj, wiec niech bedzie ze ok. Gra aktorow tez slabiutka.
Szkoda, bo gdyby doszlifowac scenariusz i realizacje, mogloby wyjsc cos naprawde dobrego.

ocenił(a) film na 9
Grail

nie rozumiem
Po pierwsze nie jest to żaden horror tylko thiller psychologiczny a to zasadnicza różnica jak nie umiesz odróżniać thillera od horroru to jakbyś nie rozróżniał dobra od zła.
Po drugie w miarę postępowania filmu staje się on coraz bardziej ciekawszy i interesujący szczególnie na wątki psychologiczne.
Po trzecie i już ostatnie gra aktorów dobra, a tej aktorki co gra Liz ( nie mogę sobie spomnieć jeje nazwiska bo nie mam głowy do niawisk!) jest wręcz wspaniała. Oby grała tak dalej a wyrośnie na gwiazdę!!

użytkownik usunięty
Oxy

chwila...
czekaj czlowieku... juz drugi raz widze twoj wpis pod innymi komentarzami i mam wrazenie ze nie potrafisz przyjac ze film sie komu nie podobal tak jak tobie powiedzmy.. a nienaturalne by bylo przeciez gdyby podobal sie wszystkim... szczerze mowiac ja sama spodziewalam sie czegos lepszego.. przez caly film czekalam az zacznie sie akcja... czekalam na te przezycia zwiazane ze zmianami psychicznymi ludzi zamknietych w bunkrze.. i chyba nie do konca sie doczekalam.. jak zyli to zyli a nagle prawie wszyscy umieraja.. i nie uwazam zeby sposob w jaki pokazano ich smierc byl specjalnie efektowny.. dla mnie film byl moze nie zly.. byl taki sobie.. nic wielkiego...

ocenił(a) film na 9

masz racje
Masz racje troche się zagalopowałem ale byłem po kilku mocniejszych i zdenerwowało mnie to że nie wszyscy zgadzają się z moją opinią! Ale masz moje słowo że na przyszłość będę mniej ludzi beształ za swoje poglądy bo przecież jestem bardzo tolerancyjny i chciałbym za to publicznie przeprosić. PRZEPRASZAM!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones