PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 141
ocen
6,8 10 1 27141
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Gdyby miała ciut odrobinę w mózgu inaczej by to załatwiła. Przeczcież jest wiele sposobów a żeby rozkochać w sobie kogoś , ale żeby zniżać się do tego poziomu? Koleżanka np. jest chora i ta zamiast działać dalej bawi się w głupkowatą grę. W dodatku w rolę ten stukniętej suki wcieliła się Thora Birch. Film mocno powalony i bezsensu fakt psychologiczny to on jest ale wynudzić się może przy nim człowiek. Jedyna mocna scena to ta kiedy ten chłopak rozwala łeb swojemu przyjacielowi "o głupią puszkę Coli" jak to później powiedział. Nie wiem , nie czytałem książki ale film to totalna pomyłka. Zapowiadał się bardzo ciekawie co potem okazało się miernotą.

BrownMaster

To, że nie ma w nim scen, gdzie krew zalewa ściany, nie znaczy, że jest miernotą. Jeżeli oczekiwałeś czegoś takiego, trzeba było włączyć durny horror typu Piła.

MaggieSj

wg mnie Piła nawet horrorem nie jest tylko filmem obrzydliwym, ktory ma prostą i przewidywalną fabułe. Horror ma przerazac a Piła przypomina mi co jadłam na sniadanie tydzien temu :) dziekuje

BrownMaster

Zawsze jest problem z takimi filmami bo widzowie dzielą się na ludzi, którzy po trochu rozumieją Liz i na takich, którzy nie akceptują żadnej inności. Ja mam słabość do takich filmów i zaszokowało mnie to, że scena rozwalania głowy była twoim zdaniem najlepsza -.-

ocenił(a) film na 7
Suriana

do BrownMaster wrrrrrrrry dzieki, teraz jak zaczne ogladac ten film bede caly czas myslala o tym ze "ta dziewczyna" cos kreci !! proponuje nastepnym razem napisac w nagłówku cos w styly spoiler/ koncowka a nie walic z grubej rury o co biega w filmie ;/ i zabierac cala przyjemnosc ogladania

ocenił(a) film na 8
Suriana

Ja jak najbardziej zrozumiałem Liz można by powiedzieć ze miała plan.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones