PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31038}

Bunkier

The Hole
6,8 27 141
ocen
6,8 10 1 27141
6,4 5
ocen krytyków
Bunkier
powrót do forum filmu Bunkier

Liz zeznawała, iż wszyscy wyszli cali i zdrowi. dlaczego jej opowieść potraktowano poważnie? nie pokrywały się przecież z tym, co mówił Martin. można było łatwo o rozstrzygnąć - po pierwsze chyba nie tylko Liz czy Martin wiedzieli jaka naprawdę jest Liz. policja mogła przecież przepytać kilku uczniów, głównie dwie pozostałe koleżanki Frankie. wtedy wyszłoby na jaw czy Liz była (wg jej zeznań) skromna, cicha, miła czy też (jak mówił Martin) taka sama jak Frankie i jej koleżanki.
zresztą było wiadome, że Mike podoba się Liz, że jest w nim zauroczona. Martin opowiadał jak bardzo Liz chciała go zdobyć, że po to wymyślała cała tą wycieczkę do bunkra. tu nasuwa się chyba motyw? Liz chciała mieć Mike'a dla siebie. czy tego psycholożka i policja nie mogli zauważyć?
zresztą nie mieli odcisków, próbek DNA. nie mieli dowodów. dopiero potem, kiedy Liz wsunęła mu klucz. kiedy w pobliżu domu Liz Martin "popełnił samobójstwo".
to wszystko nie było tak oczywiste, nie mogli przecież wiedzieć do końca, że to Martin.
a co niby ta psycholożka Dr Philippa czy jak jej było miała zrobić Liz w tym bunkrze? gdyby Phlippa opowiedziała wszystko policji, wsyzstko co usłyszała od Liz przecież wszystko by się poskładało...
przynajmniej mi się tak wydaje, a co Wy o tym sądzicie?


i jeszcze jedno pytanie. na początku filmu Liz miała wizję, jakieś wspomnienie. było słychać krzyk i "on nas zabije".
ale przecież to się nie wydarzyło...

ocenił(a) film na 7
email3

Dokładnie. Właśnie zakończenie budzi mój niesmak. Nieporadna pani dr, która nie jest w stanie wytłumaczyć policji, że do czynienia mają z socjopatką. Powinni oddać sprawę gościom z CSI ;d, bo jak widać brytyjska policja sobie nie radzi:) to oczywiście pół żartem.

email3

Każdy widzi to co chce zobaczyć. W oczach policji Liz była "ofiarą", zachowywała się jak psychopatka i wszyscy dali jej się otumanić dookoła.

Tutaj bardziej niż CSI przydał by się Stalin, który mawiał : " dajcie mi człowieka, a ja już znajdę na niego paragraf"


Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones