PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=786107}
4,6 3 287
ocen
4,6 10 1 3287
3,3 3
oceny krytyków
Capone
powrót do forum filmu Capone

Przede wszystkim film o niczym
Postać kreowana na ofiarę której mamy współczuć, bo ma takie strasznie ciężkie życie spowodowane choroba

Montaż - na niektórych kanałach yt filmiki są lepiej zmontowane niż ten film

Gra aktorska - zbyt duże słowo raczej próby tworzenia ciekawej kreacji które kończą się fiaskiem

Muzyka - nie istnieje podczas oglądanie filmu odnosi się wrażenie jakby ktoś losowo dopinal do obrazu jakąkolwiek muzykę,

Podsumowując już dawno film tak mnie nie znudził, szczerze nie polecam oglądania, tylko zmarnujesz swój czas.

ocenił(a) film na 5
russell26

Chciałem obejrzeć to cudo dla Hardego głównie, ale chyba mnie skutecznie zniechęciłeś.

staszpio

Nie zniechęcaj się tak łatwo.. Obejrzyj i wydasz własną opinie;)
Ja mimo w/w opinii obejrzę ten film.

ocenił(a) film na 5
janbron

Daj znać po seansie jak to oceniasz

staszpio

Powiem tak - Nie tego się spodziewałem;)
Jak dla mnie, za dużo psychologicznego bełkotu..
Ale jak ktoś lubi mroczne psychologiczne dramaty, to będzie się mu podobało ;)

janbron

gdzie do obejrzenia? :)

ocenił(a) film na 1
janbron

Jeżeli to był żart to niezły!

ocenił(a) film na 1
russell26

tak jak wszystkie gnioty made in USA od lat 80' .Dla idiotów tylko.

ocenił(a) film na 3
jagode

Gnioty tak, ale po 2000.Chyba ze Gladiator to tez gniot.

ocenił(a) film na 3
jagode

Lata 80 i 90 to najlepszy okres dla Hollywood, od czasu złotych lat Hitchcocka i innych.

ocenił(a) film na 5
jagode

Jedyny gniot jest wtedy, gdy zaczynasz myslec.

jagode

w takim razie od ciebie obowiązkowa 10

ocenił(a) film na 2
russell26

Mega wielka ch.., do końca nie dałem rady wytrzymać(przykład pseudo artystycznego gówna). Wróciłem szybko do Ostatniego Tańca.

MegaMaro

Gdzie można go obejrzeć?

ocenił(a) film na 2
So_sour

CDA jeszcze jest lub ekino.

russell26

Film był świetny, a rola Hardy'ego jeszcze lepsza, niczym rodem z "Bronsona". Nie wiem, czego się spodziewałeś, ale jeśli wiedziałeś, że to film o ostatnim roku życia Ala Capone'a i wiedziałeś, że delikatnie mówiąc, nie był wtedy w najlepszej formie psychofizycznej, to chyba nie mogłeś oczekiwać typowego amerykańskiego kina gangsterskiego.

ocenił(a) film na 2
chemicznawojna

Wiesz... Jeśli na coś czekasz tak bardzo, jesteś podbudowany zdj z planu, plakatami, wszelkimi newsami i czekasz dlugo(myślę że bardzo długi bo całą produkcja trwała w ciul... Może kłopoty, może dokrętki, montaż... Nie wiem wszak żadna ze stajni produkcyjnej tego filmu nie jest mi znana co już - a miał kilka na wstępie - może mówić coś o obrazie) to jesteś na niego "napalony" i masz hajp, potem w końcu go oglądasz i myślisz jpr co to??! Jak można robić taką papę scenariuszowo montażową... Przerysowania, nie czucie tematu... Postać Matta dillona i jego obecność w tym filmie to największa klapa pisarsko-montażowa wogole.... Więc wiesz oczekiwania były ogromne ale wykonanie dla mnie fatalne. Film może być o ost dniu życia kogokolwiek ale np dzięki retrospekcji i innym zabiegom może wyjść perełka w zależności zamysłu twórców. Dzięki za comment wojno.

russell26

Czyli to nie film był zły tylko nastawienie ;D

chemicznawojna

Ja właśnie dla tego pierw przeczytałem o czym to jest nie mam zamiaru oglądac . Wole jak Capone jest w pełni sił typowy gansta film

ocenił(a) film na 3
russell26

Ta gra aktorska to w głównej mierze wina reżysera, którego ewidentnie przerósł temat. Co do montażu, to fakt, to chyba najbardziej kłuje w oczy, zwłaszcza w 1. połowie filmu. Ten film w ogóle nie powinien powstać, na pewno nie w takiej postaci, od takiego reżysera i z takim scenariuszem.

ocenił(a) film na 1
russell26

W punkt! Obejrzałem. Żałuję straconego czasu. Film o niczym, nijak zrobiony, nie zostawiający żadnych emocji i wrażeń.

ocenił(a) film na 2
Malak_Al_Rahim

Nie da sie nie zgodzic. Szkoda nawet tego pol godziny. Wiecej nie dalismy rady. Masakra, porazka......

ocenił(a) film na 1
Malak_Al_Rahim

Dokładnie najgorszy film w ostatnim czasie jaki obejrzałam. CAPONE PRZEWRACA SIE W GROBIE , ZE JEGO RODZINA WOGOLE SIE ZGODZILA NA POKAZANIE GO W TAKI SPOSOB BEZ WZGLEDU NA TO KIM BYL. Widok schorowanego faceta robiącego pod siebie z omamami i marchewka w ustach jest co najmniej odpychające. ROZUMIEM ZE TO OST ROK JEGO ZYCIA ALE ZEBY KRECIC ODRAZU O TYM FILM ? NIEPOROZUMIENIE . NIE OGLADAJCIE ZMARNOWANY CZAS.

ocenił(a) film na 3
russell26

Jakie to prawdzie...

russell26

Muzyka stworzona przez El-P, czyli imo jednego z najlepszych producentów bitów - jego muzyka jest ogólnie taka futurystyczna, ale też miał udane eksperymenty z jazzem. Myślę, że to bardziej niefortunny film, bo gość jest w formie od kilku dekad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones