PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720204}
7,6 80 502
oceny
7,6 10 1 80502
7,1 36
ocen krytyków
Captain Fantastic
powrót do forum filmu Captain Fantastic

ten film jest czymś niezwykłym!
Czy wy też mieliście po jakimś filmie takie dziwne, trudne do określenia uczucie wewnątrz? Ja miałem takie "coś" po obejrzeniu kilku filmów i "Captain fantastic" był jednym z nich. Jak dla mnie w tym filmie wszystko gra: Viggo- swoją rolą tylko potwierdza ze jest w pierwszej lidze, dzieciaki- są świetne, reżyseria i historia- naprawdę dają radę! Film bawi i wzrusza bez jakiejś plastikowej tandety. Aż wstyd przyznać zeby jakiś nowy film z holiłoodu tak na mnie zadziałał. Warty zobaczenia!

ocenił(a) film na 7
wokul81_vol_2

Tak ma coś w sobie. Cała obsada aktorska była świetna.
Oglądało się bardzo dobrze i byłaby mocna 8, ale scena z wykopaniem trumny i mizianiem co najmniej 7 dniowego trupa (Ben dowiaduje sie, że żona zmarła "wczoraj", pogrzeb za 5 dni + po pogrzebie, co najmniej 1 dzien jada na cmentarz) obniżyło noty a film. Ciało się świetnie zachowało ;)

Dobrze pokazali życie w dziczy i zetkniecie z rzeczywistością, nie chodzi nawet o wizytę w restauracji, ale pocałunek Bo z dziewczyną i oświadczyny. Dzieciaki były inteligentne, ale w normalnym świecie, które jest w dużej mierze konsumpcyjne, nie poradziliby sobie ze swoją filozofią życiową.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones