PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1470}
7,5 586 520
ocen
7,5 10 1 586520
6,9 42
oceny krytyków
Cast Away poza światem
powrót do forum filmu Cast Away - poza światem

Nie wiem czy jest przepis na słaby film ale jeżeli taki istnieje Tom Hanks jest jego głównym składnikiem. Niech lepiej
więcej rozmawia sobie z piłką jak w filmie bo gra mu nie wychodzi. Dla niedouczonych wiadomość: jest to zwykła zżyna z
lektury pod tytułem Robinson Krusoe ale skąd niby mieli byście to wiedzieć jak jedyne co czytacie to program telewizyjny.

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

Tom Hanks slaby zagraj lepiej. Robert Zemeckis tez slaby? Nakrec lepie..krytyk sie znalazl

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

jeżeli w tym filmie Hanks jest słaby to lepiej nie wypowiadaj się na temat filmów, bo dla Ciebie za trudny temat

ocenił(a) film na 9
heniu_g

no cóż są gusta i są guściki :D

ocenił(a) film na 6
PalmerChili

Robisz dużo błędów, jak na douczonego.

caureus

uprzedziłeś mnie. to samo rzuciło mi się w oczy.

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

Śmiałe sądy na podstawie jednej roli! I jeszcze obrażanie widzów i insynuowanie nieuctwa- bardzo nieeleganckie. Widziałeś/łaś Forresta Gumpa? (Oscar) Filadelfię?(Oscar), Terminal? Aha! I wytknę ci niekonsekwencję bo "Zieloną milę" masz na liście ulubionych filmów. A kto grał tam główną rolę? Polecam sprawdzić.

ocenił(a) film na 9
PalmerChili

Odważna ocena jak dla tego filmu i Toma. Jeżeli znalazłoby się tutaj "moim zdaniem", lub "uważam, że", to wtedy pewnie można by podyskutować, ale stwierdzanie, że jest tak a nie inaczej, to raczej słabe podsumowanie dla filmu sprzed 13tu lat, który dostał Oskara.

PalmerChili

Zgadzam się z Tobą, też myślę że zupa była za słona. ( :P )

PalmerChili

nie no, dobry żart ;)

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

tom byl swietny w tym filmie nominacja do oskara napewno zasluzona. film zreszta tez widzialem pare razy i zawsze mi sie podobAL

ocenił(a) film na 10
goraca_bulka

Tom - jak i cały film- dostał tyle nominacji i nagród dla tego, że "Robinsona" nikt nie czytał poza PalmereChili

PalmerChili

Skoro uważasz że Tom Hanks jest słaby to chyba wcale nie masz pojecia o aktorstwie i o filmach to jeden z najlepszych aktorow świata a tobie radziłabym obejrzeć ten film jeszcze raz i potem się zastanów jakie bzdury piszesz ją szanuję czyjeś zdanie ale glupich wypowiedzi nie toleruje.

PalmerChili

Nie pisz już tematów jak masz pisać takie herezje:/

ocenił(a) film na 8
PalmerChili

Ale z ciebie odkrywca. Najlepiej to w ogóle nic nie robić bo wszystko to zżyna czegoś. Twoje życie to też zżyna - w końcu już miliardy ludzie żyło przed Tobą i robiło dokladnie to samo, co ty

stadnicki82

" Twoje życie to też zżyna - w końcu już miliardy ludzie żyło przed Tobą i robiło dokladnie to samo, co ty"

ha ha to zdanie jest genialne!! ;D

ja właśnie jestem w trakcie oglądania. nie nudzę się:) Tom to świetny aktor. z oceną poczekam do końca filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones