PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 384
oceny
7,7 10 1 123384
6,6 22
oceny krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Film kiepski

ocenił(a) film na 3

Wydaje mi się, że większość osób za sam fakt, iż film opowiada o osobie tak ciężko chorej uznały
go za dzieło. No cóż, mi się film nie spodobał. Możecie mówić, że jestem bez serca i inne bzdury,
ale najzwyczajniej w świecie mnie nie poruszył. Był na prawdę nudny, dłużył się. 3/10 bo dzięki
kilku wątkom humorystycznym nie usnąłem.

PS. teraz czekam na filmwebowych wyznawców jedynego słusznego gustu filmowego, wbijajcie na profil, może znajdziecie coś do wyśmiania. ;)

ocenił(a) film na 5
Hummer_fw

Mnie już wcześniej zlinczowali, więc może Ciebie oszczędzą, bo im się znudziło.
Film jest bardzo średni, przereklamowany, ale lepiej się w tym temacie nie wypowiadać, bo będziesz be.

ocenił(a) film na 10
Vena_Poetica

Dobrze zatem przeanalizujmy słabe punkty do czego by się można przyczepić?

1.Rola głównego bohatera- Ogrodnik i Tkacz gdyby urodzili się w USA to dostaliby podwójnego oscara.Wiele osób było zaskoczonych widząc po filmie materiał z Przemkiem i zdrowym Ogrodnikiem.Nie ma do czego się przyczepic.

2.Drugi plan-Arkadiusz Jakubik,Dorota Kolak,Katarzyna Zawadzka-odgrywają bardzo ważne postacie w życiu bohatera.Zwłaszcza Jakubik zapada w pamięć.Nie ma się do czego przyczepić.

3.Soundtrack-Chajdecki stworzył rewelacyjną muzyką,którą wiele osób zapamięta na długo po seansie.


Słucham co według was jest nie tak? Bo ogólnikowe pieprzenie średni,przereklamowany to ja mogę napisać nie obejrzywszy filmu będzie to zwykłe pieprzenie,czy też używając języka internetowego "trollowanie"? Konkrety...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones