PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648982}
7,7 123 384
oceny
7,7 10 1 123384
6,6 22
oceny krytyków
Chce się żyć
powrót do forum filmu Chce się żyć

Szkoda tylko chłopaka na podstawie którego historii powstał film.. Twórcy filmu zgarną grube miliony a on żyje w nędzy nawet obiecanego komputera który kosztuje 900 zł nie dostał. Takie życie

ocenił(a) film na 8
bosky_2

Tak, bo powinno się wierzyć pudelkom, superexpresom, faktom i innym tego typu gazetom.

ocenił(a) film na 8
karolinace

dokładnie, w co Ci ludzie wierzą....

bosky_2

Ja słyszałam, że za zekranizowanie tej historii chłopak dostał parę tys. złotych. Jak byłam na spotkaniu filmowym to o tym właśnie prowadzący mówił.

marta_psycho

On dostał?? A moze mamusia?Bo to roznica. Jemu pieniadze mozna dac jesli ma odpowiedzialna opiekunke. W takich sytuacjach najlepiej poprostu cos przekazac co mu bedzie sluzyc a nie rzucic kasa ktorej on sam nie bedzie mogl dysponowac. W dps-ie ci nie dadza pieniedzy do reki, chyba ze jakies drobne kieszonkowe. Nie wypowiadam sie jak bylo bo nie wiem, ale rezyser sam przyznal ze po premierze nie był u Przemka. Przykre na pierwszy rzut oka wydaje sie ze nakrecil co chcial i koniec skonczylo sie. Ale co wolna wola nikt nikogo nie zmusi by odwiedzal chorego niepelnosprawngo chlopaka jezeli samemu sie nie chce. Nikogo nie oceniam taka mnie tylko naszla refleksja :(

ocenił(a) film na 4
bosky_2

Dajesz się podpuścić tabloidom, które właśnie żerują na takich sprawach.

ocenił(a) film na 8
xtomix

Dokładnie. Ja naprawdę nie pojmuję jak człowiek na poziomie (lub aspirujący do takiego miana) może poważnie traktować rewelacje wypisywane w "Fakcie", "SuperExpressie" czy innych "Pudelkach".

ocenił(a) film na 6
bosky_2

Co za różnica, czy dostał, czy nie dostał? Mnie jest go szkoda bez względu na to czy/ile kasy otrzymał... Bo co to za życie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones