PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684300}

Ciastka i potwory

Monster Pies
6,5 1 379
ocen
6,5 10 1 1379
Ciastka i potwory
powrót do forum filmu Ciastka i potwory

Dobry, 7/10

ocenił(a) film na 6

Napiszę szczerze: przez pierwsze 15-naście minut, jedyne co przykuwało moją uwagę, to usta głównego bohatera. Na początku chciałam wyłączyć film i zacząć coś nowego, no ale.. Okay, oglądałam dalej.
I film stał się na prawde uroczy :) Aż do momentu, gdy William postanowił się powiesić. Brałam garstkę popcornu do ust, a tu wielkie BUM i zastygłam. Ten moment, gdy Will odpowiedział do Mike'a, że też go kocha, no cóż, miałam nadzieje na jakis happy end ;) Jedyny co mnie ucieszyło w ostatnich minutach filmu to to, że Mike przestał się bać.
I na koniec, muszę o tym wspomnieć: muzyka była bardzo przyjemna dla uszu, jeśli ktoś podsunie mi tytuły, to nie pogardzę..:D

btw; znacie może coś podobnego o tej tematyce?

ocenił(a) film na 7
verczix

Miałem podobne odczucia. Początek filmu strasznie średni, drażniła mnie rola Mike'a. Byłem pewien innego zakończenia, bardziej infantylnego. W sumie dzięki końcowym scenom film stał się ciekawszy i nawet podwyższyłem ocenę. Wręcz miałem ciarki, a pod koniec nawet się wzruszyłem:) A jeżeli chodzi o podobne filmy to może: "Ostatni mecz", "W jego oczach", "Żniwa", "Boys (Jongens).

ocenił(a) film na 6
BlueJeans92

Dokładnie!:) Dziękuje ci bardzo za filmy! W jego oczach - znam (muszę przyznać, że to chyba jeden z tych lepszych filmów jeśli chodzi o tą tematykę) Ten ostatni też znam, resztę obejrzę.

ocenił(a) film na 7
verczix

Mnie też po prostu twarz i gra aktorska głównego bohatera zwalały z nóg i miałem ochotę zrezygnować z seansu, ale przebrnąłem przez początek i okazało się być całkiem znośnie, aczkolwiek pod koniec filmu główny bohater który nie potrafił pokazać emocji człowieka który stracił bliską sobie osobę, znowu mi zrobił mętlik i pozostał swoisty niesmak wobec aktora.
Powiem więcej, cieszę się, że nie grał w żadnym innym filmie...

ocenił(a) film na 7
Nieformalny

Zgadzam się z verczix, ale to co napisałeś o głównym bohaterze dotknęło i mnie. Niestety położył końcówkę filmu, przez co musiałam obniżyć ocenę, aczkolwiek film oceniam bardzo dobrze, jak na film o tej tematyce.

verczix

Co do muzyki, nie wiem czy nadal poszukujesz, ale łap:
https://www.youtube.com/watch?v=zev4HU5tfjQ

Większość piosenek pochodzi z albumu Wonderyears by Pina Tuteri

ocenił(a) film na 6
Vindemi

dzięki!

verczix

:) Muzyka naprawdę bardzo dobrze dobrana!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones