PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684300}

Ciastka i potwory

Monster Pies
6,5 1 379
ocen
6,5 10 1 1379
Ciastka i potwory
powrót do forum filmu Ciastka i potwory

Napaliłam się na ten film, bo opis mnie zainteresował, zachęciła mnie też wysoka ocena i
pozytywne komentarze pod filmem (na outfilm). Niektóre sceny były tak banalne i
beznadziejne, że później śmiałam się przez pół filmu, aktorstwo, scenariusz, reżyseria
koszmarne, jedynie fabuła mi się podobała.... ale to stanowczo za mało. Po seansie mam
wrażenie, że bohaterowie są debilami SPOILER jak np. Will powinien mieć na tyle oleju w
głowie, żeby wiedzieć, że jego zwłoki wiszące na drzewie o poranku mogą nie być zbyt
przyjemnym widokiem dla oczu Mika. Nie mówiąc już o tym, że reżyser nie wykazał się w tym
dziele znajomością psychiki ludzkiej. KONIEC SPOILERA Podsumowując, nie polecam
nikomu tego filmu, jak macie ochotę na film z tego typu fabułą to możecie obejrzeć
"Wspaniałą rzecz" czy "Zejdź na ziemię" Dziękuję za uwagę.

użytkownik usunięty
karix121

jak dla mnie aktorsko Ciastka i potwory bija na łeb Wspaniałą rzecz, która była nudna...

ocenił(a) film na 3

Jak dla mnie nie była nudna, ale to już zależy od gustu. Co do aktorstwa to się zgodzić nie mogę.

ocenił(a) film na 5
karix121

Mnie tez przyszła na myśl "Beautiful thing" z 1996 roku - o niebo lepiej zagrana, którą oglądałem z przyjemnością.
Tez film poraził mnie kiepską grą i często niedorzecznymi scenami, które nijak się miały do całości (scena z wypadkiem samochodowym - co to miało być, czy coś wniosło to do filmu?)

ocenił(a) film na 9
Johnny1981

O gustach się nie dyskutuje. Dla mnie piękny film, gorąco polecam :)

karix121

też nie rozumiem tego zachwytu. film marny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones