PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795912}

Ciche miejsce

A Quiet Place
6,6 117 643
oceny
6,6 10 1 117643
6,9 46
ocen krytyków
Ciche miejsce
powrót do forum filmu Ciche miejsce

Nowy horror. Tym razem na stanowisku reżysera aktor, który kojarzy się przede wszystkim z komediami.

Pięciosobowa rodzina stara się przetrwać w świecie, w którym najmniejszy hałas może sprowadzić na nią śmiertelne niebezpieczeństwo.

W głównych rolach występują Emily Blunt oraz reżyser całej projekcji, John Krasinski. Zagrali oni bardzo dobrze. Najlepiej jednak Emily Blunt, która była rewelacyjna. Świetnie wcieliła się w postać ciężarnej matki trójki dzieci. Za to Krasinski też pokazał, że może bardzo dobrze zagrać.

Za reżyserię odpowiada właśnie John Krasinski. I muszę wam powiedzieć, że nakręcił ten film bardzo, ale to bardzo dobrze. Mam nadzieję, że zostanie na stołku reżysera, ale nie komedii, tylko właśnie horrorów I dramatów.

W ogóle prawie cały film jest niemy, dlatego nie ma tam za dużo dialogów, więc ciężko jest powiedzieć o samym scenariuszu.

W tym filmie absolutnie zachwyciła mnie praca kamery oraz zdjęcia. Fajnie pokazywały świat filmu.

Podsumuwując, jeden z lepszych horrorów jaki widziałem. Dobra robota, Krasinski.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones