Co wiadomo z trailera

Te potwory nie są tylko na farmie, myślę że możemy mieć tu jakąś inwazję obcych, albo jakaś rasa zwierząt zmutowała (ale raczej to pierwsze) , z trailera możemy zakładać że :
Ataki nastąpiły w jednym czasie na cały świat, obok monitorów jest tablica gdzie są napisane godziny i miejsca (prawdopodobnych ataków Londyn , Bogota, Moskwa Boston), poniżej jest informacja ze "są ślepe i atakują źródło dźwięku. jest też pytanie dlaczego nie można ich zabić oraz jaka jest ich słabość (bez odpowiedzi)
Z wycinków gazet wiemy że Armia Amerykańska przegrała i cytat (pewnie jakiegoś generała) nie możemy Was więcej chronić , impuls magnetyczny (nie wiadomo czy zrzucony przez ludzi czy "obcych" (zakładam ze to jednak obcy) zniszczył dyski twarde na wall strett i wszystkie dane finansowe uległy zniszczeniu. Kolejny wycinek to cytat (żołnierza lub kogoś z armii ) że ich pancerz jest niezniszczalny i że amunicja i bomby nie są w stanie ich zranić. Wiemy że w Szanghaju zginęły setki tysięcy ludzi. Z głosu lektora TV wiemy że atak był na skalę globalną oraz że zniszczenia są totalne (nie wiemy o jaki obszar chodzi) . To tyle co wiemy z początku trailera, myślę że reszta filmu może być czymś na kształt wojny światów, rodzina w obliczu zagłady, nie wiem o co chodzi ze światłami ale może to być sygnał dla innych ludzi że jak czerwone to żeby być cicho bo "oni" są w pobliżu.

37
  • EDIT : nie działa mi edycja posta więc wstawiam uzupełnioną wersję
    Te potwory nie są tylko na farmie, myślę że możemy mieć tu jakąś inwazję obcych, albo jakaś rasa zwierząt zmutowała (ale raczej to pierwsze) , z trailera możemy zakładać że :
    Ataki nastąpiły w jednym czasie na cały świat, obok monitorów jest tablica gdzie są napisane godziny i miejsca (prawdopodobnych ataków Londyn , Bogota, Moskwa Boston), poniżej jest tablica z potwierdzonymi informacjami że "są ślepe i atakują źródło dźwięku, i że jest to ich słabość. Na drugiej są pytania na które jeszcze nie ma odpowiedzi, ilu ich jest, czy atakują w grupach oraz czy mają jakieś żądania (to już sugeruje obcych dosyć mocno ) , czy działają w zorganizowany sposób. Jest też napis Why don`t they (nieczytelny wyraz ) their kill, (tu można wstawić dużo pytań obstawiam eat (jeść) i wtedy wychodziło by na to "czemu nie zjadają swoich ofiar" (ale to tylko domysł)
    Z wycinków gazet wiemy że Armia Amerykańska przegrała i cytat (pewnie jakiegoś generała) nie możemy Was więcej chronić , impuls magnetyczny (nie wiadomo czy zrzucony przez ludzi czy "obcych" (zakładam ze to jednak obcy) zniszczył dyski twarde na wall strett i wszystkie dane finansowe uległy zniszczeniu. Kolejny wycinek to cytat (żołnierza lub kogoś z armii ) że ich pancerz jest niezniszczalny i że amunicja i bomby nie są w stanie ich zranić. Wiemy że w Szanghaju zginęły setki tysięcy ludzi. Z głosu lektora TV wiemy że atak był na skalę globalną oraz że zniszczenia są totalne (nie wiemy o jaki obszar chodzi) . Można też wyczytać ze prezydent ogłasza że jedyna możliwość (żeby się im przeciwstawić ? ) to siła (może chodzi o broń nuklearną) , oraz że nr.93 zniszczyło Peru (może tu chodzić zarówno o bombę ajk i o obcych, to by sugerowało że jest ich dużo. To tyle co wiemy z początku trailera, myślę że reszta filmu może być czymś na kształt wojny światów, rodzina w obliczu zagłady, nie wiem o co chodzi ze światłami ale może to być sygnał dla innych ludzi że jak czerwone to żeby być cicho bo "oni" są w pobliżu.

  • I to się nazywa temat !! Szacun :]

  • Quiet Place pochodzi z Paramount Pictures, co z dużą pewnością potwierdza teorię, że może to być tajna kontynuacja Cloverfield !. Niestety, nie otrzymujemy żadnego mocnego potwierdzenia. Jednak im więcej dowiadujemy się o naturze apokalipsy w Quiet Place , tym bardziej wydaje się, że ta historia mogłaby zgrabnie złożyć się w wieloświat Cloverfield. Wydarzenia z Cloverfield Paradox , który szczerze pisząc nie wykorzystał potencjału ,rozbiły rzeczywistość na różne wymiary, powodując pojawianie się gigantycznych potworów w niektórych miejscach na ziemi . Stwory w Quiet Place są zupełnie inne niż te z Cloverfield 10 Lane , ale wyglądają trochę jak mniejsze wersje oryginalnego potwora Cloverfield.!

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: