PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118621}

Cień człowieka

The Browning Version
7,5 112
ocen
7,5 10 1 112
Cień człowieka
powrót do forum filmu Cień człowieka
Neuromer

Rozczaruję cię, ten film nigdy nie trafił do Polski więc nie ma oficjalnej wersji polskiej. Co gorsza to dzieło w Polsce nie jest zbyt dobrze znane (pomimo nagród) i sprawdzałem w kilku kinach studyjnych - nigdy go nie grali. jeśli znasz ang na poziomie średnio zaawansowanym to możesz ten film spokojnie obejrzeć. Zastanawiałem się czy zrobić napisy, ale nie mogę znaleźć wolnego czasu.

Savant1

No to może kiedyś uda Ci się dla potomnych stworzyć te napisy ;)

ocenił(a) film na 8
Neuromer

Bardzo chciałam zobaczyć ten film i wiedząc o czym jest nie chciałam oglądać w oryginale żeby dokładnie wszystko zrozumieć. Zrobiłam więc własne napisy. Jest dużo odniesień do greki, poezji, język akademicki i typowo brytyjskie dialogi więc było trochę pracy. Ciekawa jestem czy po tych 7 latach od napisania komentarza, nadal jesteś zainteresowany polskimi napisami i seansem? Wiem, że nie ma takich polskich napisów nigdzie więc pewnie wrzucę je do sieci. Dopasowane do odrestaurowanej wersji od The Criterion Collection 1080p. Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones