PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=231854}

Cios poniżej pasa

Waist Deep
7,0 8 372
oceny
7,0 10 1 8372
Cios poniżej pasa
powrót do forum filmu Cios poniżej pasa

jak w kazdym amerykanskim filmie pelno w nim absurdow. Np. O2 na warunkowym pracuje jako ochroniarz i w dodatku dostaje sluzbowa bron hehe albo po dokonaniu przez O2 kilku morderstw i napadow laska boi sie z nim wlamac do domu. wiecej nie chce mi sie pisac ale ogolnie film w miare dobrze sie oglada

ocenił(a) film na 7
Kosior_1984

Zgodze sie z drugim punktem , w przypadku pierwszego w stanach to normalka ze wiezniowie na warunkowym znajduja prace glownie w ochronie,jeden telefon przyszlego pracodawcy do kuratora i po sprawie :),a sam film az kluje w oczy historia z GTA San Andreas.Pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Khiroff

Dodać trzeba ,że wśród tych więźniów na warunkowych ,którzy dostają najczęściej pracę w ochronie, jest spora część byłych policjantów.

ocenił(a) film na 2
Khiroff

film chyba powinien mieć w podpisie : "Oparty na GTA" :P
Zwróciłem na to szczególnie uwagę przy ucieczce gł. boh. przed policją. Na początku był jeden przypadkowy patrol policyjny, nagle pojawiło się kilka samochodów znikąd aby za sekund parę pojawił się helikopter. Czekałem tylko kiedy zza rogu wyskoczy czołg ;) ... istne GTA

Kosior_1984

witam!
zgadzam sie. ale ogolnie dobry film, szybka akcja, troche naciagana ale da sie obejrzec. tylko ten happy end... bez niego był by o wiele lepszy. moim zdaniem!
pozdrawiam!
7\10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones