PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007248}
7,2 18 779
ocen
7,2 10 1 18779
6,9 44
oceny krytyków
Civil War
powrót do forum filmu Civil War

Zacznę od tego że bardzo lubię studio A24, zawsze tworzyli te „inne filmy” jeśli można to tak nazwać. Ten film jest naprawdę według mnie najlepszym filmem który powstanie w tym roku! Zaczynając film od ataków w stronę cywili, film śledzi historie znanej reporterki która chce zrobić reportaż z prezydentem USA… film pokazuje momenty w którym cywile walczą z armią amerykańską, pokazanie ran postrzałowych oraz mnóstwo martwych ciał powoduje dreszcze, najbardziej chwyciły mnie monety w którym reporterzy (których śledzimy) mówią: „Jesteśmy Amerykaninami tak jak ty, jesteśmy stąd!” Na co uzyskują odpowiedź „jakimi, skąd jesteście?” Oraz kiedy reporterzy pytają „ po której stronie jesteście, do kogo strzelacie?!” Dostają odpowiedź „to nie jest ważne oni strzelają do nas my strzelamy do nich” i wiele innych powodowały dużo emocji z mojej strony, jako osoba która mieszkała/ mieszka w Stanach, widziałem to ze tak na prawdę mogło by to wyglądać i na prawdę jeden zły ruch od strony DC mógłby spowodować że ten film stałby się rzeczywistością. Jak bardzo ten film mi się podobał brakowało mi rozwinięcia dlaczego ludzie są przeciwko prezydentowi oraz całej jego postaci (dowiadujemy się tylko że jest na trzeciej kadencji oraz że zbombardował cywili). Gra aktorką nie tylko od strony głównych bohaterów ale też pobocznych postaci wspaniała, soundtrack świetny powoduje cały niepokój etc, fabuła świetna, na prawdę nawet w tych „nudnych momentach” nie było nudno. Uważam że jest to wspaniały film, których aktualnie jest mało… bardzo dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones