PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007248}
7,2 18 779
ocen
7,2 10 1 18779
6,9 44
oceny krytyków
Civil War
powrót do forum filmu Civil War

Do obejrzenia filmu zachęcił mnie zwiastun. Niestety mało miał on wspólnego z tym co działo się na ekranie. Początkowo film był dla mnie nieco irytujący. Dziwna muzyka, konwencja filmu drogi, miejscami dłużyzny. Ale w miarę rozwoju akcji nabrałem przekonania do tej produkcji. Muzyka zaczęła mi się podobać a akcja nabrała tempa. To, co początkowo wydawało się minusem, stało się dużym plusem. Film jest tak realistyczny, że czujesz jakbyś tam był. Może nie wszystkich bohaterów da się lubić, że względu na ich zachowanie w niektórych przypadkach, ale gra aktorska jest wciągająca i niezwykle prawdziwa. Ponadto warto zwrócić uwagę na świetne zdjęcia i reżyserię. Tu nie ma podziału na złych i dobrych. Wojna wyniszcza wszystkich po obu stronach konfliktu. Nie ma znaczenia po której jesteś stronie, a nawet możesz zachować neutralność, ale i tak okrucieństwo wojny cię ostatecznie złamie. Podsumowując film wywarł na mnie ogromne wrażenie i nie żałuję czasu jaki mu poświęciłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones