PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1114}
7,5 78 689
ocen
7,5 10 1 78689
7,1 15
ocen krytyków
Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz
powrót do forum filmu Co mi zrobisz, jak mnie złapiesz

Genialne teksty

ocenił(a) film na 10

I genialny Nalberczak!

ocenił(a) film na 10
rozwalam_system

To był po prostu profesjonalista pełną gębą,te wszystkie Wieniawy,Paschalskie i cała ta menażeria niegodna by była butów mu czyścić.

ocenił(a) film na 10
Resfilm

Wiadomo!

ocenił(a) film na 10
Resfilm

Nie, to w ogóle nie ma co porównywać

ocenił(a) film na 10
uahahaha

Nie da, to już inne pokolenie aktorów

rozwalam_system

PROWADZĄCY TELETURNIEJ: "Każdy w życiu ma jakieś marzenie, czegoś pragnie, o czymś myśli, coś co lubi, co chciałby jeszcze raz zobaczyć, usłyszeć… Pani Walentyna Wnuk jest salową od wielu, wielu lat. Co Pani chciałaby najbardziej usłyszeć?"
WALENTYNA WNUK: "Piosenkę Pana Koracza „O Zdrowiu” bym chciała najbardziej usłyszeć."
PROWADZĄCY TELETURNIEJ: "Tak się szczęśliwie składa, że mamy Pana Koracza na sali!"

-------------------------------------------------------------------------------- -------------------------

PROWADZĄCY TELETURNIEJ: "Pytanie dla zespołu z Zabrza. O jaki procent łóżek szpitalnych powiększyła się ilość miejsc w ostatnim okresie?"
PILĘGNIARKA Z ZABRZA: "7218 godzin."
PROWADZĄCY TELETURNIEJ: "He… No tak. Ale to jest odpowiedź na trzecie pytanie, którego jeszcze nie czytałem, a które brzmi: Ile godzin w czynie społecznym przepracowała służba zdrowia? Ale mam nadzieję, że jury uzna tę odpowiedź awansem. Prawda?"
PRZEWODNICZĄCY JURY: "Tak, ŻURY uznaje odpowiedź."

ocenił(a) film na 10
ZespolyFilmoweSA

No ten film to właśnie cała kopalnia takich genialnych tekstów. Ten dialog lekarzy o losowaniu pacjenta...:) Albo na dworcu... MISTRZOSTWO

rozwalam_system

Dokładnie :))) Opowieść o dojeździe do/z pracy do oprawienia w ramki! :)))

ocenił(a) film na 10
jan_niezbedny0

Tak! I powinno się puszczać wszystkim niezadowolonym że mają gdzieś dojazd z jedną przesiadką żeby nabrali optymizmu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones