PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4622}

Co?

Che?
5,3 1 373
oceny
5,3 10 1 1373
4,7 3
oceny krytyków
Co
powrót do forum filmu Co?

...po mrocznym,naznaczonym piętnem destrukcji, agresji i śmierci filmie "Makbet", zrobił film o seksualnej swobodzie i o energii płciowej - sam gra tam małego ale ochoczego i czasem wulgarnego chłopaka - Mosquito, fetyszystę podkradajacego damskie ciuszki. Dużo tu dwuznacznych erotycznie dialogów, a mówi się o tym iż Polańskiemu chodziło o zakpienie z publicznego wizerunku jaki stworzyła o nim prasa,oraz zakpienie z upartej skłonności krytyków i publiczności do tłumaczenia jego osobowosci poprzez jego filmy. Stąd też tyle tu przerysowań i prowokacji.

Przemekm

Dawno go nie ogladalem, ale dobrze wspominam. Dobry erotyk we wloskim stylu. Rola Sydne Rome zapada w pamieci. Dziwi mnie tak niska ocena...

ocenił(a) film na 7
CyboRKg

Zaczęłam oglądać ten film późno w nocy i nie mogłam się powstrzymać, musiałam go zobaczyć do końca!! Jak dla mnie to przednia komedia :) No i boski Marcello Mastroianni :)

ocenił(a) film na 8
Mala Niebieska

Miałem podobnie. Noc zleciała bardzo szybko. Świetny film, a szczególnie kreacje aktorskie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones