PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8394}
6,4 3 946
ocen
6,4 10 1 3946
6,5 4
oceny krytyków
Creepshow
powrót do forum filmu Creepshow

7/10

ocenił(a) film na 7

Naprawde niezły film.Wszystkie opowieści mi się podobały oprócz jednej z tym starym capem jakimś profesorze co walczył z karaluchami ta opowieść była najgorsza.A najlepsza jak dla mnie to ta ze skrzynią super.Najbardziej utrwaliło mi się jak ten diabeł tasmański zabił tego wożnego a tamten drugi spotkał tego młodego studenta i tu nagle .Co się stało Riczi skrzynia a miiiii to mnie najbardziej powaliło.Oczywiście wiele więcej było tam śmiesznych scen.

Morrison_filmweb

Scena, w której karaluchy wychodzą z "capa" była jedyną, podczas której mimowolnie odwracałam wzrok od ekranu, bleeh/

ocenił(a) film na 9
Morrison_filmweb

Polecam komiks :) genialna sprawa :)

użytkownik usunięty
Morrison_filmweb

ogladalem jako dzieciak. te kure*skie oczy diabla mnie przerazaly!!!!!

ocenił(a) film na 7

a mnie tak samo też oglądałem za dzieciaka i te oczy do tej pory są dla mnie jedną z najlepszych scen w tym filmie .PZDR.

ocenił(a) film na 7
Morrison_filmweb

dla mnie początek bardzo fajny, jak ten trup się uśmiechał za oknem :P i bajkowe przerywniki były ekstra.
historyjki nawet ok.
ta z nielsenem lekko pachniała lovecraftem przez tych utopców.
ale ogółem każda historyjka była spoko.

użytkownik usunięty
settokaiba

Ta historyjka z meteorytem powinna być oddzielnym filmem zrobionym na poważnie, bez żadnych komediowych wstawek. Czuję, że wyszłoby coś bardzo dobrego ze świetnym klimatem.

ocenił(a) film na 7

Ta historyjka przypomina film Blob .
pewnie poniekąd na nim wzorowana

ocenił(a) film na 7
Morrison_filmweb

Zmieniłem ocenę.
Niedawno kupiłem komiks Creepshow, i po przeczytaniu postanowiłem sprawdzić raz jeszcze film.
No mega się to teraz oglądało.
Film jest świetnie odwzorowanym komiksem.
Mogę w danej chwili zatrzymać film i odnaleźć ten lub zbliżony kadr na karcie komiksu.
Historyjki 1:1 przeniesione na ekran.
Nawet o dziwo dialogi żywcem wyciągnięte z kart komiksu.
Jak dla mnie bomba pod tym względem.
A sam Henry w komiksie ma iście podobnego aktora w filmie.

settokaiba

tyle, że to komiks powstał na podstawie tego filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones