PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110046}

Cud na Dzikim Zachodzie

Miracle in the Wilderness
5,5 244
oceny
5,5 10 1 244
Cud na Dzikim Zachodzie
powrót do forum filmu Cud na Dzikim Zachodzie

Kris Kristofferson to jeden z najgorszych aktorów amerykańskich. Widziałem go w paru filmach i na każdym bez wyjątku poruszał się i mówił jakby właśnie zmarło mu dziecko i przed chwilą wziął podwójną dawkę marihuany...

ocenił(a) film na 6
karakrytyka

Dobry w rolach zgryźliwych i twardych facetów, i w takich obsadzany. Z wiekiem nabrał jeszcze więcej tej surowości, dla mnie jego pojawienie się to zawsze plus dla filmu. Może i nie nadawałby się do roli wychodzącej poza ten typ twardziela-kowboja, ale nie oszukujmy się, muzyk country takich ambicji raczej nie ma. Powiem tyle, fajnie że jest taki gość.

ocenił(a) film na 7
karakrytyka

Jaka to jest ta podwójna dawka marihuany?

ocenił(a) film na 5
Dude_

To zależy, gdzie się zaopatrujesz...:-)

ocenił(a) film na 7
karakrytyka

A jeszcze bym się chciał spytać jak to się Kris zachowuje po tych 2 dawkach?

ocenił(a) film na 5
Dude_

Postępujący, okresowy paraliż mięśni twarzy (zanik-czasami całkowity) mimiki, tzw. kamienna twarz, wyciskane przez zęby, skąpe dialogi i monologi, całkowite niekiedy ignorowanie otoczenia i ludzi się w nim znajdujących, posuwisto-zwrotny sposób chodzenia, zachowanie sugerujące obrażenie się na cały świat. Ciekawski z Ciebie gość...

ocenił(a) film na 7
karakrytyka

Pytam bo tak właśnie myślałem że nie palileś ani nie miałeś kontaktu z palącymi :-)

ocenił(a) film na 5
Dude_

Mam się publicznie przyznać, czy co?

ocenił(a) film na 7
karakrytyka

No nie musisz, udowodniłeś swoją niewinność.

ocenił(a) film na 5
Dude_

Eee, tam... :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones