PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=120803}

Cud w Krakowie

Csoda Krakkóban
6,0 399
ocen
6,0 10 1 399
Cud w Krakowie
powrót do forum filmu Cud w Krakowie

magia

ocenił(a) film na 10

Film ten oglądałem na 23.KFDK Młodzi i Film.
Już sam tytuł mi się podobał. Kraków przecież nie jest zwykłym miastem. Potem seria miłych doświadczeń, przyczyną których były świetne 'obrazy'... ech co tu dużo mówić - trzeba obejrzeć i oddać się magii.
A przy okazji można się trochę dowiedzieć o kulturze zydowskiej.

m_tea

pieprzysz..jezeli krakow nie jest zwyklym miastem to zadne miasto nie jest zwyklym miastem...albo wszystkie miasta sa niezwykle albo wszystkie sa takie same...to samo mozna powiedziec o ludziachh...w kazdym jest cos i wszystkie maja cechy wspolne..filmu nie widzialem

Miki_

Miki_ pisze: pieprzysz..jezeli krakow nie jest zwyklym miastem to zadne miasto nie jest zwyklym miastem. No i gówno prawda Jestem z całkiem innego miasta ale Kraków jest magiczny , piękny i ma klimat jakiego nie ma żadne miasto w Polsce. Kraków to czysta poezja . Inne miasta to po prostu centra administracyjne swoich województw. Kraków to stolica kulturalna Polski i zazdroszczę wszystkim "krakusom" przywileju urodzenia się w tym mieście. Amen.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones