PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=89472}

Cukiereczek

Jawbreaker
5,6 1 864
oceny
5,6 10 1 1864
7,7 3
oceny krytyków
Cukiereczek
powrót do forum filmu Cukiereczek

słabe dialogi, zartu w ogole nie ma, dretwe...
taki typowy amerykanski film o nastolatkach... ta piekna ideał nastolatko, on piekny, krolowa balu etc.
moze w 1999 roku komuś moglo sie podobac.... choć wątpie i wtedy juz byly lepsze amerykanskie filmidla... to chyba w tym roku zaczely sie te wszystkie filmy dla nastolatko.. American Pie, Cała Ona, Legalna blondynka...
Wredne dziewczyny sa chyba z 2003 roku.

ocenił(a) film na 8
megan1300

Wybacz, ale ja sie z toba nie zgodze... Dla mnie ten film był dobry i można było sie usmiac :) Ja się usmiałem . Wiem jak to jest w twoim przypadku , ale cóż, mów co chcesz :D

użytkownik usunięty
megan1300

Słaby. Troszke durny, bardzo amerykański. Taki film na jeden raz.

ocenił(a) film na 2

wlasnie! szukalam tego slowa durny ;]
dobrze powiedziane
w ogole zgadam sie w pwlni z Twoim wpisem powiedzialabym nawet na pol raza xP

ogolenie nie wiele jest filmow na ktorych nie moge usiedziec ale zawsze sie staram do konca obejrzec tym razem wyjatkowo nie moglam wytrzymac (ale twarda jestem udalo sie;D)

ocenił(a) film na 7
megan1300

Megan zaprzeczasz sama sobie...niby film taki beznadziejny...to dlaczego masz go w ulubionych???

Tarantinka19

ocena 4 powinna dac CI do myslenia...
a w ulubionych mam wszystkie filmy, ktore obejrzałam.... bo tak lubie.. taka mala fobia ;p

ocenił(a) film na 7
megan1300

ahh super, przepraszam za błąd;p;p
dziwnie to wygląda, ale rób swoje.

pzdr.

megan1300

Amerykańskie nie oznacza durne i płytkie^^

DiDayeN

przeciez to chyba jasne, ze amerykanskie nie znaczy durne i glupie to tak jakby powiedziec, ze skoro Polak to na pewno pije!?
ja tego nie napisalam. cyztaj uwazniej, a moze znasz coś takiego jak AMERYKANIZACJA ? Jesli nei to odsyłam do Wikipedii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones