PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689689}

Cukierek albo psikus

All Hallows' Eve
4,5 3 612
ocen
4,5 10 1 3612
Cukierek albo psikus
powrót do forum filmu Cukierek albo psikus

Film zdecydowanie ma swój klimat. Co z tego, że jest połączeniem wcześniejszych dokonań twórcy? Ogarnięte w całość shorty, zawiązane głównym wątkiem opiekunki tworzą całkiem przyzwoitą produkcję. Przede wszystkim na pochwałę zasługuje dobór i wykorzystanie muzyki. Czy to ambienty, czy bardziej industrialne kawałki, muzyka fantastycznie wpasowuje się w to, co na ekranie i podbija atmosferę. O niebo lepszy film, niż V/H/S, który ma na portalu wyższą ocenę. Oczywiście druga historia jest najsłabsza, ale w sumie głównie dlatego, że (SPOJLER) dotyczy kosmitów. A wiadomo, że przy niskim budżecie trudno sprawić, by jakoś to wyglądało. Nawet z hollywoodzkim budżetem ciężko sprawić by nas przerażali (np. Xenomorph choć majestatyczny i piękny w swojej formie, straszny nie był, nawet gdy byłam dzieckiem) (/SPOJLER). Minusem jest też aktorka w trzeciej historii. Bez niej byłaby to zdecydowanie najlepsza część filmu (końcówka tej noweli? Brudna i fantastyczna). No i główny "bohater" filmu też ma swój makabryczny urok. Jak dla mnie to naprawdę w porządku horror - lepszy od niejednej produkcji z ogromnym budżetem. W kategorii horrorów dostaje ode mnie 6.5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones