PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=858438}

Cygańska królowa

Gipsy Queen
6,1 225
ocen
6,1 10 1 225
Cygańska królowa
powrót do forum filmu Cygańska królowa

Świetnie wygrany aktorsko, pokazujący nędzną wegetację i poniżanie imigrantów zarobkowych film. Historia naprawdę wciąga i w pewnej chwili zaczynamy mocno kibicować głównej bohaterce. Jedyne czego tu trochę brakuje, to szerszego tła historycznego, wyjaśnienia dlaczego dziewczyna znalazła się w sytuacji takiej a nie innej.
Film udało mi się obejrzeć w ramach Tygodnia Filmu Niemieckiego i muszę powiedzieć, że jestem mile zaskoczony. Praktycznie same świetne filmy! A nie spodziewałem się.

RossyDP

Druga rzecz, której brakowało to zakończenie.

ocenił(a) film na 3
RossyDP

Może dlatego że pochodzi ze slumsów? Że nie ma wykształcenia, że jedyne co robiła w życiu to zadowalanie ojca pod względem bokserskim który ją później wyrzucił na pysk, a ta załamana z dwójką dzieci próbowała jakoś je utrzymać i wiązać koniec z końcem? Wydaje mi się, że dlatego znalazła się w takiej sytuacji a nie innej.

ocenił(a) film na 10
RossyDP

szkoda ze akcja nie dzieje się w Polsce . lubię oglądać takie filmy a niestety Bokserzy hejterzy twierdzą ze niby w karate,mma,krav maga, boks tajski itd nie uczy się boksu (ciosy proste,podbródek,cios w brzuch,sierpowy) a w innych stylach walki tez uczą boksu dodam ze bokser niezrozumie tego ze osoby którzy trenują inne style walki tak samo umieją boks a nawet niektórzy są lepsi od bokserów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones