PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726013}

Człowiek, który zabił Don Kichota

The Man Who Killed Don Quixote
6,2 10 708
ocen
6,2 10 1 10708
4,9 28
ocen krytyków
Człowiek, który zabił Don Kichota
powrót do forum filmu Człowiek, który zabił Don Kichota

Ale tamta wersja z Deppem co przepadłą pewnie byłaby lepsza.....

ocenił(a) film na 9
twokill

Niekoniecznie. Wg mnie Depp ostatnio wygląda na "wypalonego" aktora i nie zachwyca, natomiast Driver to powiew świeżości...

ocenił(a) film na 10
Kalina1710

Ale wersja z Deppem miała być jeszcze przed Las Vegas Parano...wtedy był chyba w najlepszej formie.Pozatym nie o samego Deppa tu chodzi ale też i o Gilliama który był młodszy no i same materiały w dokumencie też były bardzo obiecujące....A za Driverem nie przepadam szczególnie przez te Gwiezdne Wojny których jest po prostu zakałą

ocenił(a) film na 9
twokill

Swego czasu bardzo lubiłam Deppa; niestety gdzieś w okolicy "Mrocznych cieni" zaczął mnie nużyć i denerwować. Jednak fakt faktem, że na swoim koncie ma wiele świetnych ról.
Co do Drivera - z niego to jeszcze "świeża krew", lecz na podstawie tych 8 filmów i 1 serialu, które widziałam, uważam, że rokuje bardzo dobrze. A w nowych "Gwiezdnych wojnach" wg mnie jest najciekawszą postacią - popatrz jak opinie mogą się różnić :)
Jeśli zaś chodzi o "The Man Who Killed Don Quixote" to cud, że ten film w ogóle powstał. Po tylu latach od rozpoczęcia pracy nad nim....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones